Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na początku trzeba robić masę mięśniową, a później ją rzeźbić więc na początku odpada.

ile powtórzeń robisz w serii? wydaje mi się, że jeśli odejmiesz kilka kg, które pozwolą Ci wykonać kolejne 5-7 powtórzeń w serii, z nienaganną techniką-Twoja masa na tym nie ucierpi, a ból będzie na pewno mniejszy:wink4:

a jeszcze tak zapytam-podnosisz ciężary, bo chcesz poprawić siłę biegową, czy dla kulturystyki?

Rower, pływanie i bieganie - piękne połączenie, ale kiedy na to wszystko czas? Ja na base mam 25km :(

jeśli chcesz wystartować w jakimś biegu i się do niego dobrze przygotować-to musisz wygospodarować jakąś część dnia na bieganie-jeśli na prawdę masz z tym trudności-to może warto się zastanowić nad innymi formami sportu, które dadzą Ci satysfakcję, ale zajmą mniej czasu, bo bieganie długich dystansów-to czasem 2-3 godziny, przynajmniej raz w tygodniu, a 50-60 minut jakieś 3 razy w tygodniu, ja z tego powodu biegam głównie wieczorami...można nawet powiedzieć nocną porą...
Opublikowano

Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?:decayed:

Opublikowano
Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?:decayed:

28 kwietnia-wcześniej pisałem :wink4:

Opublikowano
Kiedy Dominik startujesz w jakims maratonie ?:decayed:

28 kwietnia-wcześniej pisałem :wink4:

kurna cos przeoczyłem :kwasny:

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

Opublikowano

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

:whistling: maraton sam się nie przebiegnie...:decayed::wink:

a na jakim Nicku Ty jesteś na endo?

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 20:43 ----------

...u mnie dzisiaj raz śnieżyca, raz słońce......:kwasny:

Opublikowano

ale na endomondo widze smigasz jak dzik po lesie :kox::naughty:

:whistling: maraton sam się nie przebiegnie...:decayed::wink:

a na jakim Nicku Ty jesteś na endo?

---------- Post dopisany 10-03-2013 at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 20:43 ----------

...u mnie dzisiaj raz śnieżyca, raz słońce......:kwasny:

+12,5C i własnie wróciłem z rundki :decayed:
Opublikowano
  • Autor

idealne warunki, a u mnie śnieg za oknem i piździ

Opublikowano
idealne warunki, a u mnie śnieg za oknem i piździ

u mnie na początku było słonecznie, ale ostatnie 3km-to k...wa śnieżyca i wiatr, w dodatku na pysk już padałem...nie poddałem się...:kox::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

Opublikowano
  • Autor
Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

biegaj bez muzy, słuchaj otoczenia i swojego organizmu

Opublikowano
Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

biegaj bez muzy, słuchaj otoczenia i swojego organizmu

Ja z kolei bez odtwarzacza ni cholery nie wytrzymam, nawet piosenki ustawiam pod tempo biegu.

Co do samego odtwarzacza i słuchawek juniorku. Nie skupiaj się na jakości odtwarzanego dźwięku, bo i tak podczas biegu nie zwracasz uwagi na detale słuchanej muzyki. Podstawą przy wyborze słuchawek jest to żeby były dla Ciebie wygodne i nie spadały ani wypadały z uszu (jeśli dokanałowe to dużą uwagę zwróć na odpowiednie tipsy), a co do odtwarzacza... ja używam sansa clip zip, możesz znaleźć w śmiesznej kasie clip+ za takie pieniądze to jest mistrzostwo świata, uwielbiam ten odtwarzacz. Ale pamiętaj dobierając sprzęt do biegania skup się na wygodzie, a nie jakości dźwięku.

Opublikowano
Szukałem właśnie takiego tematu.

Witam! Z racji tego iż od jakiegoś czasu zacząłem trenować (do niedawna trening na masę) i biegać mam do Was pytanie: Czy możecie mi polecić jakiś odtwarzacz mp3 oraz słuchawki do biegania ? Oczywiście najlepiej w jak najtańszej kasie :decayed: słuchawki obowiązkowo douszne i w miarę przyzwoity odtwarzacz.

:wink:

Polecam coś takiego

PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1

Opublikowano

dzięki za info Panowie :hi: Kocham muzykę, muszę ją mieć na uszach w czasie biegu. Biegłem ostatnio w zwykłych dousznych i było spoko, ale wolę chyba douszne :wink: co do playerów:

sansa clip zip - fajnie że można dołożyć pamięci kartą :wink:

PHILIPS GoGEAR RAGA - 6 minutowe ładowanie baterii :shock3: szok

a jakieś konkretne słuchawki możecie jeszcze polecić? takie jak w zestawie z Philipsem banany są dobre do biegania?

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1 (3097467799) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Kto jutro biegnie w polmaratonie warszawskim?

Z mojej firmy kilka osob probuje swoich sil:wink:

Opublikowano

napisz, jak poszlo

Opublikowano
Opublikowano

No ładnie ładnie :wink: mi te endomondo czasem się zacina albo mega długo łaczy nie wiem czemu :kwasny: i czasem biegne i gdzies w połowie drogi dopiero sie włącza :polew::polew: ale w sumie to biegam for fun :decayed: btw te endomondo będzie wychwytywać interwały jak robie ?? :whistling:

Opublikowano

u mnie nie chciało, ale może cos zle ustawiłem:wink:

Opublikowano

Co to znaczy wychwytywać?

Opublikowano
  • Autor

Jak tam Panowie, kiedy macie jakieś zawody???

Ja startuje w półmaratonie Poznańskim 7.04.2013

Może w śniegu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.