Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem przerwe, widać było po rywalizacjach :) Koniec świątecznej przerwy. Od jutra zaczynam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już? :decayed:

ja pierdziu, poprzednie lata to chociaż na przystanek rowerem jeździłem albo sprint na uciekającego busa :facepalm:

no ale szczerze mówiąc to już zaczynam konkretnie myśleć znowu o bieganiu + coś tam :whistling:

oby już śniegu nie było, to chęci nie uciekną :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończysz konkretnie myśleć a zaczniesz biegać to napisz :)

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończysz konkretnie myśleć a zaczniesz biegać to napisz :)

dokładnie

cieszę się, że was to interesuje. napewno was poinformuję ;)

chyba komuś przeszkadza, że biegam sobie "amatorsko"...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorsko czy nie amatorsko, najważniejsze żeby robić to systematycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, w ubiegłym roku biegałem regularnie i byłem z tego zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam średnio 2 razy w tygodniu po ok 17 km po terenie pagórkowatym, średnio 5:15 na kilometr.

Po płaskim rzadko ale wtedy trochę szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a startowałeś kiedyś w jakimś oficjalnym biegu?

w zawodach to tylko w maratonach rowerowych, z biegowych to może zaliczę coś w tym roku. Zawsze jest problem z terminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie 8km (no chyba że coś wypadnie). Miałem przerwę w te największe mrozy tej zimy i w święta bo siedziałem u rodzinki i bałem się że mnie psy na wsi opier**** :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a startowałeś kiedyś w jakimś oficjalnym biegu?

w zawodach to tylko w maratonach rowerowych, z biegowych to może zaliczę coś w tym roku. Zawsze jest problem z terminami

ja tam rower zawsze uważam, za jedną z lepszych alternatyw dla biegania- kiedyś dużo jeździłem 50km każdego dnia- o ile pogoda pozwalała, do pracy a i po pracy nie schodziłem z rowera...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a startowałeś kiedyś w jakimś oficjalnym biegu?

w zawodach to tylko w maratonach rowerowych, z biegowych to może zaliczę coś w tym roku. Zawsze jest problem z terminami

ja tam rower zawsze uważam, za jedną z lepszych alternatyw dla biegania- kiedyś dużo jeździłem 50km każdego dnia- o ile pogoda pozwalała, do pracy a i po pracy nie schodziłem z rowera...:wink:

u mnie z czasem rower został wyparty przez motor. teraz jeżdżę głównie z córką w foteliku z tyłu i mam zamiar kupić wózek za rower dla drugiego dziecka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj na rowerze się troszkę "ubłociłem" wyjechałem na trening, bo pogoda fajna-tzn w UK-sucha i co? Paryż-Dakar-to ch...j w porównaniu z tym, błoto miejscami takie, że pedałami dotykałem:kox: i gdzieniegdzie-po prostu trzeba było iść, bo jechać nie szło...a i zapomniał bym, jakiś "Korzeń" na drodze mi leżał, musiałem dramatycznie zwolnić, bo by mnie załatwił...:grin::wink4:

...pewnie jeszcze tam leży, na 6-tym km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, chwalić mi się Tu Panowie kto ile maratonów przebiegł i najlepsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kto co planuje,

Orlen maraton kosztuje tylko 50zł a dla pierwszych 1000 osób dają talon na paliwo na 100zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję pod koniec kwietnia maraton, ale nie wiem, czy to będzie start w oficjalnej rywalizacji, czy po prostu sam sobie przebiegnę dystans...

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

dziasiaj-właściwie przez przypadek-sprawdziłem, kiedy kończy sie "mój" plan na Maraton i wychodzi dokładnie w dniu, kiedy będzie Maraton-całkiem blisko mnie The Marathon of The North

...więc może się wybiorę, choć tremę mam już teraz...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...