Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Panowie, kiedy macie jakieś zawody???

Ja startuje w półmaratonie Poznańskim 7.04.2013

Może w śniegu :)

ja za miesiąc maraton:slina:

Co to znaczy wychwytywać?

o ile ja wcześniej zrozumiałem-ustawiasz na interwałowy trening i sam włącza cykl podczas biegu, ale u mnie tak sie nie dało-trzeba było przerwać bieg i ręcznie to uruchomic a i to działało, jak chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w garminie ustawiam sobie poprostu trening albo wgrywam i sam mi mówi czy wolniej czy szybciej, Sory panowie, ale te całe telefonowe aplikacje są takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w garminie ustawiam sobie poprostu trening albo wgrywam i sam mi mówi czy wolniej czy szybciej, Sory panowie, ale te całe telefonowe aplikacje są takie sobie

no to tylko telefon:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Panowie, jaki plan treningowy macie na interwały co ile i jakie długie. Czy czujecie po nich większego pałera???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja interwały robiłem różne-szybko-wolno, ale takie same odległości, np na pętli-połowa szybko, połowa trucht- powera nie czułem, ale nauczyłem sie odpoczywać w truchcie, np po podbiegu pod górke:wink:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

najbardziej lubię interwały na rowerku stacjonarnym, bo jest identyczny wysiłek za każdym powtórzeniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol dzisiaj w poznaniu zrobił 1:34 z hakiem

no to poważny rezultat :thumbup:

dobry wynik

Ja mam 1:43:30, ale zepsułem ost 2km, było by lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zrobiłem 31km w 3,25, coś tam, więc teoretycznie w Maratonie myślę, że zamknę się w 4,30...ale i tak wszystko wyjdzie podczas biegu:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy :thumbdown: Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany biegacie z tym endomondo ?? bo mi sie ostatnio bardzo długo łaczy :thumbdown: Wczesniej to tak z 5 min i połaczony a teraz to z 20 min :kwasny:

no ja cały czas biegam-raz tak miałem-po wyłączeniu i włączeniu tel sygnał szybko wraócił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w debnie...

2.08 taki czas?

Zrobiłem trening do Warszawy. Biegnę Orlen, zszedłem po 27km.

3 kumpli biegło, ja robiłem za kierowcę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...