Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa biegaczy, triathlon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj leci półmaraton w Brukseli ja nie biorę oczywiście udziału ale i nawet dzisiaj nie zaliczę treningu bo mnie przeziębienie dopadło przez tą j**aną jesienną pogodę ....:kwasny:

Opublikowano
Dzisiaj leci półmaraton w Brukseli ja nie biorę oczywiście udziału
a myślisz coś o tym w przyszłości?
Opublikowano
  • Autor

półmaraton tarnowo podgórne zaliczone i życiówka 1:41:50

Opublikowano
półmaraton tarnowo podgórne zaliczone i życiówka 1:41:50

no pięknie-ja za miesiąc liczę, że poniżej dwóch godzin powinienem zejść, ale zobaczymy, jak to będzie, bo to nie jest zwykły uliczny półmaraton-trial, to inne wyzwanie, aczkolwiek traktuję to, jako przygotowanie do połówki we wrześniu:wink:

Opublikowano
  • Autor

triale są spoko :)

Widziałem Twoje foto na endomondo trasy biegowej nad jakąś wodą :)

konkretne miejsce do biegania

Opublikowano

to na urlopie byłem-fajna miejscóweczka:wink4: jest tam trasa biegowa/spacerowa "Lang Scots Mile"- lekko ponad 1,6 km przy plaży na promenadzie i w głąb miasta-ogólnie miejsce dobre do biegania, można sobie zrobić pętlę i całkiem niezły trening-jak każde wokoło morza-brak większych wzniesień co sprawia, że się nie męczysz na długich biegach, chociaż jak ja biegłem-to był silny wiatr i po oczach piaskiem waliło ostro:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to Panowie jestem po dziewiczej ćwiartce ironmena,

Zawody jak sama konkurencja nie do opisania, dużo bardziej mi sie podobało niż typowo biegowa impreza,

jednym słowem petarda

jedyny minus to jednak duże koszty moje czasy:

pływanie 950m - 20m14 sek

rower 45km - 1h 24 min

bieg 10,5km - 59 min

łacznie 214 miejsce

Adamoo jaki miałeś wynik?

Opublikowano

łacznie 214 miejsce

liczy się udział i ukończenie, bo wiadomo, że wygrać takie imprezy jest niezmiernie trudno i potrzeba do tego sponsorów, no chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy na sprzęt et cetera:wink:
Opublikowano
Dzisiaj leci półmaraton w Brukseli ja nie biorę oczywiście udziału
a myślisz coś o tym w przyszłości?

Tak po cichutku planuje w przyszłym roku wystartować ....:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dzisiaj leci półmaraton w Brukseli ja nie biorę oczywiście udziału
a myślisz coś o tym w przyszłości?

Tak po cichutku planuje w przyszłym roku wystartować ....:wink:

:naughty::wink:

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 07:32 ----------

no i jak postępy?

Opublikowano

Ja miałem 2 tyg przerwy ale we wtorek ruszyłem z powrotem więc wracam do formy:decayed:

Opublikowano

A to trzeba dołączać? Wystarczy używać endomondo i samo się dopisuje chyba?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

nie, jak wejdziesz w linka, to po prawej stronie tego info masz okienko "Dołącz" -klikasz na to i już dołączasz do rywalizacji:wink4:

Opublikowano

Już jestem, jutro zrobię jakiś wynik. Ostatnio miałem pecha z endomondo.

Opublikowano

opowiadaj:wink:

Opublikowano

Dwa razy miałem z tyłu w kieszonce i włączyły mi się opcje i przestało zliczać, a ostatnio telefon mi się rozładował.

Opublikowano

kiedyś też miałem akcje z tel, teraz zanim założę na rękę-upewniam się, ze jest zablokowany, a i tak czasem coś się wydarzy...:wink:

Opublikowano

Ja muszę mieć odblokowany i na dodatek włączony ekran cały czas, bo inaczej wyłącza się gps. Chyba się wymienię z młodym telefonami :)

Opublikowano

a jakiego używasz teraz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.