Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

...kupilem moje pierwsze buty na silownie i do biegania :decayed: Mizuno Wave Inspire 9

sa szalenie wygodne i lekkie... Bardzo sztywna pieta, dalej juz mieciutko i sprezyscie.

Idealnie trzymaja stope oraz zapewniaja bardzo dobra wentylacje.

Jakosc materialow i wykonania :thumbup1:

Przepraszam za malo fachowy opis :grin: jestem poczatkujacy w temacie...

ps. tu jest lepszy - buty do biegania męskie MIZUNO WAVE INSPIRE 9 | Buty do biegania | Mizuno | RBM-007 / 8KN34245 | 459,00 zł | SPORT CLUB - Internetowy sklep tenisowy, rakiety tenisowe, piłki tenisowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj miałem dziś iść biegać ale cholera tak mnie z rana złamało w plecach/karku że masakra, jakieś lumbago czy co:doh::doh: I chyba nie przetestuje nowych butów:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie sprobuje pobiegac, nasmaruje plecy I kark czyms dla sportowcow I chociaz z 5km zrobie

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

No i polazłem :) Co prawda tylko 9km ale zawsze lepsze to niż siedzenie w domu :decayed: Pierwszy raz w nowych butach, na razie jak kolega powiedział, nic nie mogę powiedzieć jeszcze o nich. Dziwi mnie tylko odczuwalny ból śródstopia, może kwestia ułożenia się butów ale tego chyba nie miałem w normalnych adidasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga, forsowny trening, nowy but-przyczyn może być wiele, jak będzie mocniej boleć-odpuść na kilka dni, bo nie pobiegasz dłużej...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 letni uczestnik półmaratonu w Brukseli ...:naughty:

photo0034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 letni uczestnik półmaratonu w Brukseli ...:naughty:

QUOTE]

gdzieś jest 100 latek :)

---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ----------

ja wczoraj miałem jakiś mega spadek formy, beznadziejnie mi się biegło, a w niedziele półmaraton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez lipnie biegało nie dosc ze duszno było to jeszcze mnie burza dorwała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę biegłem test Coopera

Wynik to 2810m czyli może d*py nie urywa ale nie ma tragedii

A w niedzielę byłem na Rusałce (i mam na myśli jeziorko ;-)) na spotkaniu z biegiem natury

Polecam wszystkim

Fajny trening choć mały kilometraż. A tym razem na końcu trafił się nawet krótki trening Tai Chi czy jakoś tak

Zupełnie inne to niż typowe rozciąganie ale w sumie przyjemnie i przydatne takie rozluźnienie..

Do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biegałem nad rusałką, jak sie to jeszcze inacze nazywało, kiedyś wstęp kosztował 5 zł, dzisiaj w dnu zawodów 20zł :) ale trasa bardzo fajna, no i zimą można było pobiegać w zawodach (na 5 km)

Tai chi, nie słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dzisiaj test na 3km, co prawda po zrobieniu 4.5 więc już trochę zmęczony ale jest nad czym pracować hehe 16 minut 54s na 3km:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody od czegoś trzeba zacząć :wink: najważniejsza jest systematyczność :wink: Najważniejsze to nie bagatelizować jakiś kontuzji :kwasny: ja olałem lekka kontuzje pachwiny to później ok 1,5 miecha przerwy musiałem zrobić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post w tym wątku, ale biegam już od ok 2 miesięcy. Za cel postawiłem sobie udział w Triathlonie na odcinku sprinterskim.

Powiedźcie mi, czy czas 26,52 min na 5,880 km można uważać za dobry, kiepski biorąc pod uwagę, że jestem trochę ruszającym się amatorem ?

Średnio wychodzi mi, że kilometr przebiegam w 4:31 min, planuje zejść jeszcze z parę sekund.. Na początku było 5:30, a biegam wieczorami co drugi, trzeci dzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post w tym wątku, ale biegam już od ok 2 miesięcy. Za cel postawiłem sobie udział w Triathlonie na odcinku sprinterskim.

Powiedźcie mi, czy czas 26,52 min na 5,880 km można uważać za dobry, kiepski biorąc pod uwagę, że jestem trochę ruszającym się amatorem ?

Średnio wychodzi mi, że kilometr przebiegam w 4:31 min, planuje zejść jeszcze z parę sekund.. Na początku było 5:30, a biegam wieczorami co drugi, trzeci dzień..

jak na 2ms biegania to dobry czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak tam? Biegacie coś?:naughty:

jutro półmaraton w tarnowie podgórnym, ale traktuje to jako wybieganie przed tri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...