Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

ja będę debiutować w Poznaniu, plan złamać 4h. Do zobaczenia.

powodzenia:wink:napisz, jak poszlo

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

3:07:43

Tomek-ja to sie zastanawiam, skad Ty bierzesz sily do takiego biegania...:grin:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 22:21 ----------

no jak tam? biegacie cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpoczywamy :)

:)

dzisaj lajtowy bieg i spokój do niedzieli

ostatnio przeglądałem książkę i dwóch Niemców zaleca w środę trochę przyłożyć 5-6x 5minut , czwartek wolne, dzisiaj regeneracja 30minut i dopiero odpoczynek do niedzieli ;)

ja poranek rozpocząłem 15 minutowym rozciąganiem :)

---------- Post dopisany at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

3:07:43

no już mogłeś te 7 minut urwać ... to tylko 3% całości ;)

gratuluję

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

ja będę debiutować w Poznaniu, plan złamać 4h. Do zobaczenia.

powodzenia ... jak debiut to pamiętaj, że najważniejsze jest ukończyć :)

i nikt nie będzie rozliczał z deklaracji jak pobiegniesz wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak debiut to pamiętaj, że najważniejsze jest ukończyć :)

i nikt nie będzie rozliczał z deklaracji jak pobiegniesz wolniej

dokładnie:wink:

panowie- tutaj jutro MŚ IronMan

IRONMAN World Championship Live Coverage - IRONMAN.com | Official Site of IRONMAN, IRONMAN 70.3, 5i50, Iron Girl and IRONKIDS | Triathlon Races | Official IRONMAN Merchandise | IRONMAN World Championship in Kona, Hawaii

słyszał ktoś o innych relacjach w TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie "kozacy",żeby zwiększyć tempo,należy raczej wydłużyć krok,czy zwyczajnie szybciej przebierać nogami,chodzi mi o efektywność vs wydajność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zwiększając tempo-szybciej przebieram nogami:wink: wydłużam krok, jak chcę odpocząć z deka...:wink: a "kozacy" to ja nie wiem, jak robią :grin:

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 01:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 07:58 ----------

Frederik van Lierde z Belgii- Mistrzem Świata IronMan 8:12:29

Luke McKenzie z Australii drugi, Sebastian Kienle z Niemiec-3...

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 01:46 ----------

relacja-jakby ktoś chciał obejrzeć...

IRONMAN Kona Live on Livestream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wynik powiedz lepiej:wink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

dobra-już wiem-całkiem nieźle 3.17:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wynik powiedz lepiej:wink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

dobra-już wiem-całkiem nieźle 3.17:wink4:

ja 3:54:10.

To nie jest dystans dla zwykłych ludzi, drugi maraton w życiu, kto nie przebiegnie nie zrozumie :)

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

3.17 jest dla mnie nie wyobrażalne, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na jedynce Tomasz Lis mówił,ze jego zyciowka to 3.17,a zaczął biegać półtora roku temu,możliwe to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na jedynce Tomasz Lis mówił,ze jego zyciowka to 3.17,a zaczął biegać półtora roku temu,możliwe to?

pewnie, że możliwe:wink: jeśli prowadzi zdrowy,sportowy tryb życia, ma czas na regenerację i odpowiedni trening-do tego predyspozycje-czemu nie...Tomek-w naszym przypadku pokonanie takiego dystansu-to już jest sukces, przypomnij sobie niektóre imprezy, czasem trwające kilka dni, a potem kilka dni dochodzenia do siebie...to się wszystko odbija teraz, a z wiekiem-niestety, ale oby nie było gorzej-niech się chociaż tak utrzymuje:grin::wink4:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

ja 3:54:10.

To nie jest dystans dla zwykłych ludzi, drugi maraton w życiu, kto nie przebiegnie nie zrozumie :)

:whistling::whistling::whistling::whistling::wink:

dobrze, ale dla mnie na razie w strefie planów zejście poniżej 4h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dominik,ale on ma 47lat,z tego co mówił,zaczął biegać,bo spojrzał na siebie w lustrze i mu sie nie spodobało,nadwaga,papierosy(do teraz pali),wątpię,żeby dziennikarz jego pokroju,miał sporo czasu na treningi,a przebiec maraton w srednim tempie 4.30,to trzeba chyba dosyć regularnie biegać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dominik,ale on ma 47lat,z tego co mówił,zaczął biegać,bo spojrzał na siebie w lustrze i mu sie nie spodobało,nadwaga,papierosy(do teraz pali),wątpię,żeby dziennikarz jego pokroju,miał sporo czasu na treningi,a przebiec maraton w srednim tempie 4.30,to trzeba chyba dosyć regularnie biegać

wystarczy, że 3x w tygodniu nie włączysz telewizora i ten czas uczciwie przeznaczysz na bieganie/pływanie .. .

3 lata temu wróciłem do biegania ... i nie mam takiego budżetu jak Lis .. więc mi zajęło to więcej :)

oczywiście sąjakieś predyspozycje i bagaż doświadczeń jak uprawianie sportu wcześniej, palenie fajek i spożywanie alkoholu ...

ja po powrocie straciłem ochotę na regularne popijanie ... ale tak nie świadomie :) ...

na imprezie mogę się napić ... ale nie ma piwka czy whisky pod ręką - nie ma ssania w dni powszednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...