Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

Ok Dominik,ale on ma 47lat,z tego co mówił,zaczął biegać,bo spojrzał na siebie w lustrze i mu sie nie spodobało,nadwaga,papierosy(do teraz pali),wątpię,żeby dziennikarz jego pokroju,miał sporo czasu na treningi,a przebiec maraton w srednim tempie 4.30,to trzeba chyba dosyć regularnie biegać

dokładnie, 3:17 w maratonie i 4:30 na km, to jest masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki wynik powiedz lepiej:wink:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

dobra-już wiem-całkiem nieźle 3.17:wink4:

maraton to dystans który trzeba jednak planować i pilnować każdego km ... ja se tak leciałem leciałem i leciałem do 26go na 3:11

no i na 36km na Nowych Zawadach zwolniłem 4-5km w ok 5min na km się zrobiło .. jeden nawet 5:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak dobijając do tempa-czy lepiej jest na początku długiego-maratońskiego biegu, biec wolniej i przyspieszyć potem, czy utrzymywać podobne tempo cały czas?

Ok Dominik,ale on ma 47lat,z tego co mówił,zaczął biegać,bo spojrzał na siebie w lustrze i mu sie nie spodobało,nadwaga,papierosy(do teraz pali),wątpię,żeby dziennikarz jego pokroju,miał sporo czasu na treningi,a przebiec maraton w srednim tempie 4.30,to trzeba chyba dosyć regularnie biegać
nie no spoko-ja nie wiem, jaki on tryb życia prowadził-na pewno to nie jest wynik na poziomie zwykłego amatora-biegacza, bo takie wyniki są ostro wyśrubowane na "naszym" poziomie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak dobijając do tempa-czy lepiej jest na początku długiego-maratońskiego biegu, biec wolniej i przyspieszyć potem, czy utrzymywać podobne tempo cały czas?

zacząć wolniej ... są przeliczniki z 5, 10, 21km na wynik maratonu ... i możesz mniej więcej wyliczyć swój wynik - statystycznie się sprawdza podobno :)

i zacząć ciut wolniej niż średnia z tego wyliczenia

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

@Tomeks,

Biegi długodystansowe- poradnik Baur Thurner (3590826151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podstawy i rozpisany trening - można coś znaleźć dla siebie ... i nie jest to droga pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam, bo pod koniec listopada-przypadnie początek treningu pod maraton i wypadałoby poprawić rezultat, a szkoda by było znów się przeliczyć, jak ostatnim razem:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i dołóżcie to DR SŁAWOMIR MARSZAŁEK D.O. - Pełne teksty (artykuły)

najlepszy fizjoterapeuta jakiego znam ...

zrobiliśmy 10tki km ... na nogach i trochę na rowerach ... okręg Kaliningradzki ;)

Sławek ma najlepszy wynik na Rzeźniku w wersji rozszerzonej .. a niedawno poleciał dookoła Mount Blanc .. 170km w 38 godzin non stop

więc ma bardzo dużą wiedzę praktyczną i nie jest teoretykiem pomimo tytułu i pracy na uczelni ;)

żeby się porozciągać potrzebujesz 15 minut i szklane winka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyles Pepinek,myslalem,ze trzeba biegać z 10lat na taki wynik:wink:

no to git ... mam nadzieję, że to zdrowa motywacja dla Ciebie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegam co 3 dzień dyszke,startuje w biegu niepodległości w Gdyni (10km...ale od czegoś trzeba zacząć:grin:),na wiosnę w planie jest jakiś półmaraton,ale zważywszy na to,co napisałeś,to kto wie,czy sie w przyszłym roku w Poznaniu nie spotkamy:naughty:.....ale co z tego bedzie,zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegam co 3 dzień dyszke,startuje w biegu niepodległości w Gdyni (10km...ale od czegoś trzeba zacząć:grin:),na wiosnę w planie jest jakiś półmaraton,ale zważywszy na to,co napisałeś,to kto wie,czy sie w przyszłym roku w Poznaniu nie spotkamy:naughty:.....ale co z tego bedzie,zobaczymy...

od czegos trzeba zacząć ale dyszki i połówki to jest pikuś, maraton zaczyna się po 21km :)

Po 25km, zmęczenie materiału ma sie niewspołmiernie do zmęczenia z połówki czy dyszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegam co 3 dzień dyszke,startuje w biegu niepodległości w Gdyni (10km...ale od czegoś trzeba zacząć:grin:),na wiosnę w planie jest jakiś półmaraton,ale zważywszy na to,co napisałeś,to kto wie,czy sie w przyszłym roku w Poznaniu nie spotkamy:naughty:.....ale co z tego bedzie,zobaczymy...

od czegos trzeba zacząć ale dyszki i połówki to jest pikuś, maraton zaczyna się po 21km :)

Po 25km, zmęczenie materiału ma sie niewspołmiernie do zmęczenia z połówki czy dyszki

na półmaratonie można złapać zadyszkę ... na maratonie są bolące mięśnie :)

btw.

ja do 30tego km słuchałem muzyki, później mnie zaczęło irytować ten szum w uszach ... rozdrażnienie,

że dwugłowy uda coś niedomaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na 30km miałem skurcze w udach, których nie szło niczym uspokoić, ale to jakieś niespotykane skurcze-nie jak normalnie-łapie skurcz w cały brzusiec mięśnia-u mnie było kilka drobnych w udach, jakby ktoś gwoździe mi powbijał, no nie szło biec i można było tylko szybko iść:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są tu osoby lubiące biegać???. Zajmę się promowaniem tego sportu na forum. Ja biegam od kilku lat regularnie 2-3 razy w tyg (jakieś 20-30km tygodniowo) mam za sobą już wiele półmaratonów i 1 maraton. Jeśli ktoś się znajdzie niech napisze swoje doświadczenia i czasy na poszczególne dystanse:

moje czasy:

5km - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania - 24:30 - obecnie 15.04.2013r. - 21:40

10km - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania-49:00 - obecnie 15.04.2013r. - 44:30

półmaraton - w chwili zakładania wątku 1,5 roku biegania - 1:55:00 - obecnie 15.04.2013r. 1h 43:40

maraton - 3:49:50 netto

dodam że czasy są na chwile obecną a forma cały czas rośnie

A po browar też się liczy? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...