Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie, jak wygladałaby A4 B5 sedan na tych borbetach ???


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , jak w temacie, jak myslicie ładnie by sie prezentowała cienozielona B5 sedan na tych felgach ????

borbetiz6.jpg

borbet1ad1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to rozmiar 16 "?

wzor troche stary i i tak nie bardzo pasujacy do a4 wg mnie

na 18" by uszlo ;)

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 13:55 _________________________________________________ja juz miałem 17 i dziekuje. zawias po niecałym roku do wymiany.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 13:56 _________________________________________________

Kolega adamFox ma bardzo podobne:

http://adamfox.fotosik.pl/albumy/34690.html

Wg. Mnie wyglada to w miare fajnie.. :mysli: :th:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 13:58 _________________________________________________Moim zdaniem ładnie wyglada. bedzie pasowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydalawo mi sie ze niebedzie pasowac ale na tym zdjeciu u adamFox'a wyglada bardzo przyzwoicie

pozatym kunio niema czasem podobnych w swojej czerwonej a4? tylko ze on ma chyba 18 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie bylem przekonany, ale nawet przyzwoicie to wyglada, a jaka masz zawieche, serie?? czy cos obnizales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym kunio niema czasem podobnych

Oj chyba podobne , ale całkiem inne .. :przebiegly: i chyba RH - http://www.allegro.pl/item304527427_bardzo_ladne_alufelgi_rh_17_5x112.html ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie bylem przekonany, ale nawet przyzwoicie to wyglada, a jaka masz zawieche, serie?? czy cos obnizales...

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 06:41 _________________________________________________teraz mam serie , ale jak bede na wiosne zmieniał zawieszenie to chce opóscic -40 -40. a , i od razu takie pytanko, jak kupie sprezyny -40 to musze kupic inne amory czy te o standardowej długosci wystarcza??? Poleccie mi jakies sprezyny które obniżą auto a nie pogorsza komfortu jazdy

[sam sobie robisz OT] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 poszukaj bylo przynajmniej kilka tematów odnosnie sprezyn... a jak sie tak przypatrzylem bardziej to te felgi co ma adamfox sa troszku inne... ale te tez powinny sie dobrze prezentowac... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msc79 poszukaj bylo przynajmniej kilka tematów odnosnie sprezyn... a jak sie tak przypatrzylem bardziej to te felgi co ma adamfox sa troszku inne... ale te tez powinny sie dobrze prezentowac... :th:

[br]Dopisany: 01 Luty 2008, 06:48 _________________________________________________Adamfox ma o jedne "widły" mniej , no i rozmiar o jeden cal mniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...