Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja czarna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdj_cie0045bez.jpg

jest tak:

Zdj_cie0099.jpg

audi.jpg

Rok prod. 1995

2,6 V6 na LPG

klimatronic

elektryczne lusterka

elektryczne szyby przód

ABS

i były światła do jazdy dziennej led-do wymiany na inne

mody:

wymiana felg lato 17" 225/45-zrobione

lampy przód poliftowe-zrobione

radio cb-zriobione

xenon-zrobione

podświetlenie nóg-zrobione

spryskiwacze reflektorów

zderzak przód poliftowy

kierownica hmmm tylko jeszcze nie wiem jaka:P

i wymiana rynny z tylu:P

zima felgi aluminiowe ori 15"

blenda tylna szyba

lampy tył polift-zrobione

Opublikowano

Skąś znam to auto :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:09_________________________________________________Polerke jakąś zrób :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wątpie abyś znał:) pomyślimy nad polerka:)

Opublikowano

Na plus felgi :good:

Minus - lampy tylne i rynna zamiast wydechu.

Jak widzę pokrowce to :sick3:

Ogólnie nie lubię robienia na czarno czarnych aut. Robią się smutne i wyglądają na jeszcze starsze niż są w rzeczywistości. Ja bym sugerował pójście w stronę polifta :good:

Opublikowano
  • Autor

Na plus felgi :good:

Minus - lampy tylne i rynna zamiast wydechu.

Jak widzę pokrowce to :sick3:

Ogólnie nie lubię robienia na czarno czarnych aut. Robią się smutne i wyglądają na jeszcze starsze niż są w rzeczywistości. Ja bym sugerował pójście w stronę polifta :good:

dziękuje za rade pomyśle nad tym co napisałeś. :good: aha nie pokrowce a koszulki są:)

Opublikowano

Ale czarnuch :decayed: ładne koło, wydech trochę szpeci :wink4:

Opublikowano

Hej, przyjedź na spota do NS, pooglądamy, pooceniamy, zaproponujemy coś :)

Ale jest całkiem ładnie, po prostu zdjęcia czarnych aut w pełnym słońcu bez połysku tak wychodzą.

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Hej, przyjedź na spota do NS, pooglądamy, pooceniamy, zaproponujemy coś :)

Ale jest całkiem ładnie, po prostu zdjęcia czarnych aut w pełnym słońcu bez połysku tak wychodzą.

pozdrawiam

na pewno przyjadę coś mi doradzicie:))

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

ładne fele. :naughty:

Opublikowano

fajna ta Twoja padaczka Krychu :decayed::tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Krzysiek rzuć jakąś ładna fotkę swojej niuni :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dajesz! Czekamy 2bujawka.gif

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2012 at 22:58 ----------

Rezaj Panie :naughty:

Opublikowano

mnie te ledy w zderzaku raza no i tylne lampy daj od polifta, mozliwe ze ja swoje bede gonil :kox:

Opublikowano

Pisze przecież że lampy z tyłu ma już po lifcie :wink:

Felga faktycznie ładna ale ten wydech i diódki w zderzaku jeśli jeszcze je masz to wywal... :wallbash:

Tak poza tym ładne autko :decayed: Powodzenia w dalszych modach :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.