Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

plaski a takie strasznie kojarza mi sie z podjebkami :/

A co to znaczy? :embarrassed:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 09:57_________________________________________________Wg mnie felga spoko :good:

Opublikowano

plaski czy nie rozchodzacy sie schodkowo jak w felach orginalnie skrecanych

Opublikowano
  • Autor

Rafal fele to już kwestia gustu :tongue4: zastanawiam sie miedzy tymi co na zdjęciu a Dare LM :mysli:

Tylko na tych LM to juz co drugi koleś jeździ :gwizdanie:

Opublikowano

Dare LM :mysli:

Tylko na tych LM to juz co drugi koleś jeździ :gwizdanie:

Też mi się podoba :P

Opublikowano
  • Autor

Za LM przemawia to, ze sa lzejsze :kox:

Opublikowano

Rafal fele to już kwestia gustu :tongue4: zastanawiam sie miedzy tymi co na zdjęciu a Dare LM

Za LM przemawia to, ze sa lzejsze :kox:

widziales to?

poczekaj troche dozbieraj kasy i kup cos ORI bo bedziesz tylko klal

Opublikowano

Hehehehe, Chińczycy rozmawiają o replikach :D Jakie to one nie dobre

Opublikowano
  • Autor

Rafal odloze 4000funa i kupi BBS LM :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:19_________________________________________________Firma DARE też produkuje fele i jest to dobra marka tak jak INVOVITE

Opublikowano

Rafal odloze 4000funa i kupi BBS LM :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:19_________________________________________________Firma DARE też produkuje fele i jest to dobra marka tak jak INVOVITE

przeciez nikt Ci nie kaze kupywac felg za 4k fynciakow

Jesli uwazasz ze DARE robio dobre flgi to kup je

Ciekaw jestem czy przetrzymasz na nich jeden sezon

Opublikowano
  • Autor
:offtopic:
Opublikowano

Łukasz jaki off top?

Rozmawiamy o felgach do Twojego auta

Nie przesadzasz troche?

Opublikowano
  • Autor

Kupie i tak te co myslalem na ori mnie nie stac :wink4:

Opublikowano

Mnie na ORI LM w 19" tez snie stac

chodzilo mi o to zeby moze poszukac jakiegos innego wzoru ale zeby bylo ori

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja mam takie zboczenie że predzej wezme to co mi sie podoba :decayed::wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 01:11_________________________________________________Ostanio wykonałem parę drobnych modów :wink4:

1. Ledy w postojówki

2. Ledy tylna rejestracja

3. lusterka polerowane aluminium

181120111121.jpg

By luki18t at 2011-11-18181120111120.jpg

By luki18t at 2011-11-18181120111119.jpg

By luki18t at 2011-11-18

I jeszcze tak fotka :decayed:

16072011465.jpg

By luki18t at 2011-11-18

Opublikowano

Pomalutku przypomina avatar ;):good: mogłes go umyć :naughty: :naughty:

Rezaj paket s4 i bedzie kosa...

Opublikowano

A ja nie mogę odkręcić tych zasranych śrub od lampek nad tablicą :(:confused4:

Opublikowano

A ja nie mogę odkręcić tych zasranych śrub od lampek nad tablicą :(:confused4:

Obrobiły się? ja kumplowi ostatnio rozwiercałem, jak dopasujesz wiertełko i umiejetnie łepek rozwiercisz, to lampka wyjdzie a reszte wkreta wykrecisz szczypcami..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszły nowe graty :naughty:

- ori listwy S4,

- ori bixenon od kolegi Mario... (Mario dzięki za wyrezanie lamp na róch lewostronny :notworthy: :notworthy: :notworthy: ),

- dymione clear-y lampy tył :decayed:

Foty dam jak pozakładam :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna furka :oklaski: powodzenia w dalszych modach :hi:

Opublikowano
  • Autor

Fajna furka :oklaski: powodzenia w dalszych modach :hi:

Dzięki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.