Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)


?uki1984

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt chyba głośny na żywo musiał byc. Ale plus że ładnie kaszlał. Ja mam APR kwaśny. Jest delikatne mruczenie.... Mruczenie ale nie ryk. Tak jak tu. Tyle w sprawie wydechu a auto ogólnie koleczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem parę różnych wydechów, ale żadem nie miał takiego fajnego brzmienia jak te magnaflow. Ten dźwięk mnie urzekł między innymi też przez Twój filmik bo go wcześniej oglądałem na YTube:wink:

Spoko założę i jak rzeczywiście będzie taki nieznośny to trochę pojeżdżę i pójdzie dalej lub zostawię same końcowe dla dźwięku:decayed:

---------- Post dopisany 08-06-2012 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2012 at 01:43 ----------

Założyłem dzisiaj listwe s4 lecz bez zdjęcia zderzaka się nie obeszło:kwasny:

---------- Post dopisany 19-07-2012 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 23:02 ----------

Pare fotek zrobionych z nudów:wink:

mg5633.jpg

mg56252.jpg

mg5598.jpg

mg5593.jpg

mg5557.jpg

mg5551.jpg

mg5548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jakieś większe koło by się przydało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz jakieś większe koło by się przydało :whistling:

noooo, 17 jest dobra na zimę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie :kwasny: Będzie gustom na rancie. :wink:

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2012 at 23:24 ----------

Wziąłem się dziś za moje zajechane lampy ale czasu starczyło na jedną:wink:

Zdjęcia po polerce jednej z moich zajechanych lamp

Przed:(

img5682l.jpg

Papier 1000

img5692o.jpg

1200,1500

img5693n.jpg

2000,2500

img5694wx.jpg

Po polerce środkiem do polerki lamp PLAST Xrotfl

img5696te.jpg

img5697c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mi ile sie czailes na zderzak s4 i ile Cie kosztowal? co patrze na allegro to nic nie ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mi ile sie czailes na zderzak s4 i ile Cie kosztowal? co patrze na allegro to nic nie ma :facepalm:

jeśli Ci chodzi o tylny to szukałem 2 miechy, a np. Virus szukał 2 lata. Jedna jedyna sztuka która się pojawiła na alledrogo za sporą sumkę, więc od razu zaliccytowalem. A kosztował sporo. Potem może jeszcze jedna sztukencje widziałem i do teraz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche temat się zakurzył z nowości to wymienione sprzęgło z dwumasem (konieczność) no i MagnaFlow na pokładzie:decayed:

Wbrew opinii kolegów wydech w środku auta nie jest taki strasznie głośny nawet cichszy niż się spodziewałem, a przy stalej prędkości prawie nie słyszalny. Dopiero musialem dac kumplowi sie przejechac żeby z zewnatrz posluchac jak to chodzi i jestem mega zadowolony:decayed::decayed::decayed:

Bulgocze jak V6stka:naughty:

Kumpel ma Milteka który w środku auta jest głośniejszy i dźwięk ma bez porównania gorszy

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 18:52 ----------

Wczoraj przyszło to

mg6036.jpg

Kto wie co to:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche temat się zakurzył z nowości to wymienione sprzęgło z dwumasem (konieczność) no i MagnaFlow na pokładzie:decayed:

Wbrew opinii kolegów wydech w środku auta nie jest taki strasznie głośny nawet cichszy niż się spodziewałem, a przy stalej prędkości prawie nie słyszalny. Dopiero musialem dac kumplowi sie przejechac żeby z zewnatrz posluchac jak to chodzi i jestem mega zadowolony:decayed::decayed::decayed:

Bulgocze jak V6stka:naughty:

Kumpel ma Milteka który w środku auta jest głośniejszy i dźwięk ma bez porównania gorszy

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 18:52 ----------

Wczoraj przyszło to

http://imageshack.us/a/img225/1708/mg6036.jpg

Kto wie co to:decayed:

k04?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszło to

http://imageshack.us/a/img225/1708/mg6036.jpg

Kto wie co to:decayed:

k04?:naughty:

Nie:decayed:

Nie znam się strzelałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszło to

http://imageshack.us/a/img225/1708/mg6036.jpg

Kto wie co to:decayed:

k04?:naughty:

Nie:decayed:

Nie znam się strzelałem:decayed:

K03 przerobiona na hybrydę K03s zobaczymy ile dmuchnie na wtryskach s3, FMIC i Magnaflow, może jeszcze stożek i TIP:naughty:

A tak BTW k04 to bym chętnie wrzucił:decayed: ale droga:kwasny:

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 11:06 ----------

Pare fotek w jesiennej scenerii :wink:

mg6055z.jpg

mg6124.jpg

19091704.jpg

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Jeszcze takie:decayed:

mg6125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...