Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Zgadza się przed ostatnie foto MISTRZ! :decayed: fajne jest teraz w komorze ale dlaczego nie pomalowałeś dolotu tylko został taki szary ni jak pasujący do reszty :wink:

Bo zabrakło czasu :wink: Jeszcze sie ogarnie to i owo pod machą:decayed:

Opublikowano
Na imię ma Lea czarnowłosa oczwarka niemiecka:decayed:
śliczna jest a4 też daje radę S4 body to jest to :dance2:
Opublikowano
  • Autor
Na imię ma Lea czarnowłosa oczwarka niemiecka:decayed:
śliczna jest a4 też daje radę S4 body to jest to :dance2:

Dzięki to moja druga miłość oczywiście sunia:wink:

Opublikowano

Obie są piękne :naughty: swoją drogą jak ci się jeździ na darkach ?

Opublikowano
  • Autor

Spoko jest dobrze tylko jak w dziurę wjadę to mam serce gardle:grin:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

A tu jak brzmi silnik ze stożkiem K&N i DV-ką Forge'a:decayed:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

I dźwięk z magnaflow

Opublikowano

Dobrze zrobiona :good:

Mam pytanie odnośnie tych zderzaków od S4, pasują normalnie do standardowej budy? Ponieważ S4 jest trochę szersza... Też chętnie bym sobie zamontował ale zastanawia mnie, czy będą pasować i ewentualnie jakie przeróbki są potrzebne, możesz coś napisać na ten temat?

Opublikowano

Czy stożej i DV'ka nie powodują jakiś engine checków itp?

Opublikowano
  • Autor
Dobrze zrobiona :good:

Mam pytanie odnośnie tych zderzaków od S4, pasują normalnie do standardowej budy? Ponieważ S4 jest trochę szersza... Też chętnie bym sobie zamontował ale zastanawia mnie, czy będą pasować i ewentualnie jakie przeróbki są potrzebne, możesz coś napisać na ten temat?

Pasuje p&p:wink:

po 11 sierpnia moje body będzie na sprzedaż :naughty:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Czy stożej i DV'ka nie powodują jakiś engine checków itp?

nie nie powodują żadnych check'ów wszystko gra

:decayed:

Opublikowano

Mógłbyś podać jakieś namiary na stożek, a szczególnie na DVke?

Opublikowano
  • Autor
Mógłbyś podać jakieś namiary na stożek, a szczególnie na DVke?

DV uzywka za 50funa z English ebaya. A stozek z europerfomance.co.uk

Opublikowano

A co to konkretnie za model Forge'a itp?

Opublikowano
  • Autor
A co to konkretnie za model Forge'a itp?

Dv Forge 007, stozek kit do a4 1.8t szukaj po modelu auta

Opublikowano

Swietna fura -spox mody.

Jak bys potrzebowal pomocy z immo czy z elektronika to zawsze moge pomoc.Jestem z Portlaoise

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jasne podaj jakiś numer telefonu na PW

Opublikowano
Dobrze zrobiona :good:

Mam pytanie odnośnie tych zderzaków od S4, pasują normalnie do standardowej budy? Ponieważ S4 jest trochę szersza... Też chętnie bym sobie zamontował ale zastanawia mnie, czy będą pasować i ewentualnie jakie przeróbki są potrzebne, możesz coś napisać na ten temat?

Pasuje p&p:wink:

po 11 sierpnia moje body będzie na sprzedaż :naughty:

:decayed:

Dobra wiadomość:banan: A jak jest z osłoną silnika?

Opublikowano
  • Autor
Dobrze zrobiona :good:

Mam pytanie odnośnie tych zderzaków od S4, pasują normalnie do standardowej budy? Ponieważ S4 jest trochę szersza... Też chętnie bym sobie zamontował ale zastanawia mnie, czy będą pasować i ewentualnie jakie przeróbki są potrzebne, możesz coś napisać na ten temat?

Pasuje p&p:wink:

po 11 sierpnia moje body będzie na sprzedaż :naughty:

:decayed:

Dobra wiadomość:banan: A jak jest z osłoną silnika?

Też pasuje

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Mała prezentacja

Opublikowano

Jak z trwałością tych kół ? To są 19"?

Opublikowano
  • Autor

Tak 19 x 9,5 kumplel miał repliki bbs ch kilka lat i nigdzie sie nie pogniotły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.