Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Domowy alarm -jak zrobić?


Krzychu_ManUtd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chcialem zamontowac w swojej audi a4 b6 2002r 1.9TDi 131ps domowej roboty alarm tzn chcialem odciac glowny sterownik silnika jak mam to zrobic gdzie on sie znajduje i jakie kabelki odciac zeby go zamontowac? prosilbym o opisanie krok po kroku jak to zrobic bylbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej informacji nie dostaniesz na forum....nikt Ci nie poda gotowego rozwiązania z wiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: I podaj jeszcze adres gdzie mieszkasz! Ludzie! Przecież to ma być zabezpieczenia samochodu a nie pomoc przy kraadzieży! Szkoda słów! :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu zamontowałbym w aucie żyłki z połączeniem do C-4 - ktoś wdepnie i bum ale auta też nie będzie więc może coś mniej drastycznego - czujki na dziką zwierzynę - ktoś się złapie to potem dobij bejsbolem :)

A tak na poważnie to napisz, że potem chcesz auto odnaleźć np. w tajlach w Bielsku-Białej - owszem ale jak wcześniej napisałem - w tajlach czyli w częściach - kolo, nic nie zdziałasz. Spytaj się lepiej kolegów z "innych" for czy Twoje auto jest warte zachodu - i przylep naklajkę o treści : nie warto się brać za tego złoma z numerem "DKG....." czy jakoś tam....

A żeby było całkiem uczciwie to może koledzy napiszą tak po tygodniu : hej stary, twoje auto jest teraz na giełdzie w Słomczynie ale rozrzucone po całej giełdzie więc szukaj części...

Daruj sobie...ktoś musi paść ofiarą by Twoje części były dostępne w atrakcyjnej cenie dla innych posiadaczy tych samochodów... jest podaż to i popyt musi być - kiedyś padnie na mojego grata więc co tam... z kolegami trzeba się dzielić. Jakby jednak co, to nie jestem z tej kliki ale auta i tak nie uchronisz, no nie ?

Już się skończyło przebijanie numerów nadwozia dla ruskich - teraz tylko części się liczą więc po dniu szukania przez policję masz już auto na drobne rozliczone a pamiętaj, że kolega też się musi z norm rozliczyć co piłę tarczową w ręku trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...