Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z strata mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Mam taki problem podczas jazdy nagle poczułem brak mocy,tak jakby wogole nie było Turbiny...Gdy krece go od 2-4tyś to ledwo że wskazówka na obrotomierzu się podnosi...Turbine słychać jak świszczy.Może to być problem z jakimś podciśnieniem lub zawieszeniem Turbiny(wystarczy skasować błąd)??Dzięki za pomoc z góry

Opublikowano

V.A.G - wrzuć logi lub błędy i możemy coś doradzać bo tu szklanej kuli nikt nie ma

Opublikowano

Kasowaniem błędu nie usuniesz przyczyny a resztę już koledzy napisali. Zawieszenie turbo - a gdzie takie info przeczytałeś ?

Opublikowano

zacznij od sprawdzenia wszystkich przewodów dolotowych do turbiny, u mnie ostatnio po zmianie filtra powietrza po jakimś czasie spadł przewód.

Opublikowano
  • Autor

Podłączyłem ale nawet ani jeden błąd nie wyskoczył.a zauważyłem coś dziwnego bo gdy go przegazowalem pare razy to raz poleciał ciemny dym a raz biały co to może oznaczać?

Opublikowano

Witam... Mam taki problem podczas jazdy nagle poczułem brak mocy,tak jakby wogole nie było Turbiny...Gdy krece go od 2-4tyś to ledwo że wskazówka na obrotomierzu się podnosi...Turbine słychać jak świszczy.Może to być problem z jakimś podciśnieniem lub zawieszeniem Turbiny(wystarczy skasować błąd)??Dzięki za pomoc z góry

Podłączyłem ale nawet ani jeden błąd nie wyskoczył.a zauważyłem coś dziwnego bo gdy go przegazowalem pare razy to raz poleciał ciemny dym a raz biały co to może oznaczać?

oddaj auto do mechanika który ma pojęcie o TDI ...

Opublikowano
  • Autor

Przeczysciłem i nic sie nie zmieniło...na 1 i 2 chodzi ok ale na 3 powyżej 3,5tyś obr juz traci moc.

Opublikowano

Miałem dokładnie taki sam problem , przyczyna dość banalna. dostaje za mało powietrza dlatego nie czujesz przyspieszenia. U mnie po wymianie 4 cm gumowego wężyka , który był troszeczkę pęknięty i który u mnie znajduję się patrząc na przód samchodu po prawej stronie na górze w czarnej skrzyneczce z całą elektroniką, śmiga jak ta lala .

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

ooo zobacze zobacze cieszyło by mnie to jakby sie okaazało że to jest usterka

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za pomoc.ale naszczęście wszystko wróciło do normy.Samo sie popsuło i samo sie naprawiło :)

Opublikowano

Nie ciesz się zbyt wcześnie bo turbo znowu zacznie Ci przeładowywać a wtedy to tylko jego czyszczenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.