Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Multi Media Interface Update Opis aktualizacji krok po kroku


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd masz spolszczenie?

generalnie nie powinno nic się uwalić;)

daj adres e-mail jak znajde spolszczenia które kiedyś były na forum to ci pośle ( sprawdzone)

Spolszczenie mam z chomika z a5 klubu, posłałem maila na PW, dzięki z góry :)

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

Nie stać cie na 30 PLN ? Jedz do ASO tam kupisz aktualizcje softu .

Wiesz, kupić ją nie problem, tylko, że pożyczyłem jeszcze płytkę ze spolszczeniem od kolegi, który w kilku A6 wgrywał nią spolszczenie i wszystko hulało, więc nie mam pewności czy problem jest w płytce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać cie na 30 PLN ? Jedz do ASO tam kupisz aktualizcje softu .

juz mają w ASO pl menu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać cie na 30 PLN ? Jedz do ASO tam kupisz aktualizcje softu .

juz mają w ASO pl menu?

Nie :wink:

Jakby czasem mu cos sie zawiesił sterownik CONTROL HEAD to może go wtedy softem z ASO ratować 8K0998961 .

Co do nagrywania PL MENU to musi być odpowiednia płytka nagrana na odpowiedniej nagrywarce .

Na Forum juz o tym było .

Temat o Spolszczeniu jest tu ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/audi-a4-b8-a5-mmi-2g-wgrywanie-spolszczenia-pl-menu-233040/index3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stać cie na 30 PLN ? Jedz do ASO tam kupisz aktualizcje softu .

juz mają w ASO pl menu?

Nie :wink:

Jakby czasem mu cos sie zawiesił sterownik CONTROL HEAD to może go wtedy softem z ASO ratować 8K0998961 .

Co do nagrywania PL MENU to musi być odpowiednia płytka nagrana na odpowiedniej nagrywarce .

Na Forum juz o tym było .

Temat o Spolszczeniu jest tu ---> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/audi-a4-b8-a5-mmi-2g-wgrywanie-spolszczenia-pl-menu-233040/index3.html

Kolejna płytka wypróbowana i to samo :/

Miałem też pewną, sprawdzoną płytkę więc chyba nie tutaj piesek pogrzebany :/

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 17:18 ----------

Mam wersję 5170 i postępując zgodnie z instrukcją wszystko idzie pomyślnie do momentu w którym klikam "start download", kiedy to pojawia się takie ostrzeżenie o urządzeniach elektrycznych i nic dalej nie idzie:

http://imageshack.us/a/img11/6379/30477497.jpg

Kliknięcie pokrętłem powoduje powrót do menu w którym można wybrać "start download" znowu bez skutku.

Czy wina może leżeć po stronie płytki, że nie startuje? Spolszczenie wypaliłem na Verbatimie, może spróbować na innej?

No i wiem już w czym był problem, może komuś się przyda:

Na wyświetlaczu j.w. jest z lewej strony strzałka w dół, trzeba kręcąc w lewo pokrętłem MMI zejść w dół i kliknąć "OK" w celu potwierdzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiem już w czym był problem, może komuś się przyda:

Na wyświetlaczu j.w. jest z lewej strony strzałka w dół, trzeba kręcąc w lewo pokrętłem MMI zejść w dół i kliknąć "OK" w celu potwierdzenia :decayed:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...