Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Do przedlifta jakie fotele pasuja??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam i szukam i znalezc nie moge albo przypadkiem minalem. Glownie chodzi mi o moje paskudne fotele w mojej przed liftowej bestii. Chetnie bym wymienil na cos bardziej interesujacego np kubelki. Powiedzcie mi czy do mojego modelu pasuja te fotele po pierwszym lifcie, po drugim lifcie i czy podejda z B6?? Z tylu mam kanape nie dzielona, nie skladana. metalowa plyta za tylnym oparciem kanapy. I czy te takie malutkie boczki co sa przy skladanych kanapach da sie zamontowac do mojej audi, czy np od kombi tez by dalo rade do mnie zalozyc?? Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem do mojej (1995) kubełki welurowe z rocznika 1998 i wszystko idealnie pasuje, fotki poniżej:

http://allegro.pl/fotele-audi-a4-b5-welurowe-polkubelkowe-recaro-i1684948210.html

To oczywiście dot. przednich foteli, z tylną kanapą bez modyfikacji się nie obejdzie - musisz ciąć, jeśli chcesz założyć składaną kanapę w miejscu nieskładanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie fotele z B5 podejda (przed,1Lift, 2lift). Z B6 nie podejda na pewno.

co do kanapy z tyłu jesli chcesz skladana to ktoś przerabiał poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi byc skladana, tylna kanapa, nawet lepiej zeby byla nieskladana i nie dzielona. No ale gdyby sie trafilo cos interesujacego to czemu by nie. A te takie malutkie elementy co sa przy oparciu tylnej kanapy to domyslam sie ze to sa wlasnie od skladanego tylnego oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi byc skladana, tylna kanapa, nawet lepiej zeby byla nieskladana i nie dzielona.

Muszę przyznać że składana kanapa przydała mi się wiele razy i udało mi się przewieźć rzeczy, które normalnie do sedana by nie weszły. Składana kanapa przydaje się częściej niż się może wydawać.

Te elementy o których wspominasz znajdują się właśnie po bokach składanego oparcia i one są nieruchome (nie składają się). Są zamocowane na zaczepy do nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze pewnie duzo roboty przy przerobkach, jest by miec tylne oparcie skladane. Ja mam z tylu plyte metalowa takze bylo by troche ciecia, a nie wiem czy ta plyta nie wzmacnia w jakis sposob karoserii auta. A ostatecznie to dalej nie wiem jakie fotele pasuja do przedlifta. Czy np od B6 by bez problemowo podeszly przednie i tylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze pewnie duzo roboty przy przerobkach, jest by miec tylne oparcie skladane. Ja mam z tylu plyte metalowa takze bylo by troche ciecia, a nie wiem czy ta plyta nie wzmacnia w jakis sposob karoserii auta. A ostatecznie to dalej nie wiem jakie fotele pasuja do przedlifta. Czy np od B6 by bez problemowo podeszly przednie i tylne.

nie jestem pewny na 100% ale od B6 do b5 nie załozysz. Musisz szukać od B5.

a co do przeróbki kanapy na składana napisz do kolegi armistead on miał to robić nie wiem czy już zrobił to Ci podpowie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chamstwo ze nie pasuja foteliki od B6, bo przednie fotele od B6 wygladaja ciekawie, ale jak nie pasuja to lipa, trzeba bedzie szukac niestety od B5. A od kombi pasuja czy raczej tez lipa, mowa o B5 najdalej po drugim lifcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż półkubły w skórce i będzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a ja mam pytanko czy do 98 podejdzie z a6 99 rok angol bo mam do kupienia takie na miejscu i nie wiem czy będzie git :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to bym wolal kubelki, tylko jakie by pasowaly bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu pasowały by wszystkie kubełki jakie były montowane w B5 z niedzieloną kanapą, ja długo się wstrzymywałem z zakupem kubełków ze względu na tylną kanapę bo ja też posiadam niedzieloną a większość jak znajdowałem była z dzieloną kanapą a to odpadało bo za dużo rezania i chciałem zestaw p&p i znalazłem takie kubełki II lift, podgrzewane pompowane, lędzwia i z niedzieloną kanapą to montaż polegał tylko na przełożeniu foteli i kanapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie cos mi chodzi. Ale pluje sobie cholernie w brode, bo na poczatku roku byly na allegro kubelki skorzane czerwono czarne z niedzielona tylna kanapa i mialem dylemat co kupic czy fotele czy alusy wybor padl na alu i teraz cholernie tego zaluje bo mialbym fotele jak maliny. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie cos mi chodzi. Ale pluje sobie cholernie w brode, bo na poczatku roku byly na allegro kubelki skorzane czerwono czarne z niedzielona tylna kanapa i mialem dylemat co kupic czy fotele czy alusy wybor padl na alu i teraz cholernie tego zaluje bo mialbym fotele jak maliny. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No niestety, ładne pasujące fotele trafiają się raz na jakiś czas, felg to jest raczej do wyboru, do koloru. Ale przeglądaj Allegro, prędzej czy później coś wyhaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są stołki z B6, bez grubszego rezania nie podpasują

radziłbym szukać ładnych kubełków z B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam co jakis czas ale jakies badziewiaste natrafiam, a tamte to byla bajka, i to z tego co widzialem orki fotele, chyba ze ktos mial ori kubelki i obszyl je nowa skorka. Tak czy owak spierdaczylem sprawe :wallbash: :wallbash: :wallbash. Jesli juz to pododbaja mi sie pol skory, ale nie pol kubly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie śledź alledrogo no i forum dział sprzedam bo kiedyś było dużo kubełków,

ogólnie ja mam kubełki materiałowe w najładniejszym (według mnie) wzorze i powiem szczerze, że nie zamieniłbym ich na skórę, przy moim kolorze auta miałbym masakre w środku, półskóry jak dla mnie dobry kompromis ale nie jest łatwo trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...