Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uniwersalne wtyczki


krolu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dołożyłem kilka elementów wyposażenia np. oświetlenie drzwi po otwarciu i przeszkadza mi taka sprawa - boczek mogę zdemontować ponieważ wszystko jest odpinane (el. szyby lusterka itp.) oprócz 2 kabelków które dołożyłem i są na stałe - stąd moje pytanie czy są jakieś uniwersalne wtyczki do łączenie takich przewodów lub jakieś które można kupić w aso na sztuk i jeśli tak to poproszę nr. części :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalnych wtyczek masz multum rodzajów, zapytaj w motoryzacyjnym albo u jakiegoś elektryka, w ASO nie ma co kupować ori wtyczek bo oni sprzedają osobno plastik i osobno piny męskie i żeńskie, a potem cena całości za takie gówienka jest przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalnych wtyczek masz multum rodzajów, zapytaj w motoryzacyjnym albo u jakiegoś elektryka, w ASO nie ma co kupować ori wtyczek bo oni sprzedają osobno plastik i osobno piny męskie i żeńskie, a potem cena całości za takie gówienka jest przesadzona.

ale szukałem coś w google i na alledrogo i nic... albo szukam pod złymi hasłami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię Ci każdy elektroniczny, zobacz tutaj mają b. duży asortyment i kilka sklepów na śląsku http://www.nowyelektronik.pl/

poszukam w elektornikach :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedaleko Ciebie jest Chip na Wolności, jak tam nie będzie to w nowym elektroniku za spodkiem już na pewno coś Ci dobiorą chłopaki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedaleko Ciebie jest Chip na Wolności, jak tam nie będzie to w nowym elektroniku za spodkiem już na pewno coś Ci dobiorą chłopaki :cool1:

tylko to wszystko jest krótko czynne - wczoraj nie zdążyłem z pracy :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...