Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowe hamowanie śląsk


zib0l

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że jesteście tak daleko. W Ciechanowie na Hamowni 4x4 jest promocja do końca wakacji dla Klubowiczów Audi i pomiar na jedną oś kosztuje 80zł, 4x4 120zł. To dobra cena. Tym bardziej, że ciężko będzie się zmieścić w godzinę z 4 pomiarami.

Radzę liczyć 30min na jeden pomiar z umocowaniem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Gliwic i sytuacja zmieniła się diametralnie. Otóż nagle mówią mi że wynajem na godzinę dotyczy tylko jednego samochodu i tylko w przypadku np czipowania go w międzyczasie. Jeśli chce się tylko zmierzyć moc to 4x4 kasują 300 i koniec :wallbash: Pytam się czy są zniżki jak będzie 5-6 aut a baba mówi NIE. :kox: Tym samym ta firma dla mnie umarła i nie polecam nikomu :sick3:

Pozostaje Czerwionka gdzie wyjściowo jest 250 za 4x4 ale mówią że można coś zbić jak będzie grupa. Tak więc zbieramy się na sierpień chyba. [br]Dopisany: 28 Lipiec 2011, 09:42_________________________________________________Dzwoniłem teraz jeszcze do Opola. Tam hamują na samochodzie w czasie jazdy i koszt od 100 do 150 zeta za pomiar mocy i momentu (150 pewnie za 4x4) ale mają mi oddzwonić w kwestii rabatu jak była grupa. Pewnie ten rodzaj hamowania jest gorszy niż na rolkach ale nie znam się i może ktoś się wypowie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Compsport na dniach bedzie mial juz swoja hamownie w Bielsku - oczywiscie 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwon - pytaj,

a tak z innej beczki to podzielam zdanie Patryka z CS - po co komu,ta magia liczb, wazne jak auto jedzie - hamowanie może byc pomocne np przy sprawdzaniu roznic w drobnych modyfikacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jesteście tak daleko. W Ciechanowie na Hamowni 4x4 jest promocja do końca wakacji dla Klubowiczów Audi i pomiar na jedną oś kosztuje 80zł, 4x4 120zł. To dobra cena. Tym bardziej, że ciężko będzie się zmieścić w godzinę z 4 pomiarami.

Radzę liczyć 30min na jeden pomiar z umocowaniem auta.

Sorry ale jestes kolega wlasciciela czy jak ? bo wszedzie reklamujesz ta hamownie INERCYJNA, ktora nie wiadomo co pokaze...

Chyba wystarczajaco reklamy....RIGHT ? :disgust:

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że próba grupowego hamowania zawsze kończy sie tak samo. Chcieliśmy dobrze wyszło jak zawsze :kwasny: . U nas też chcieliśmy zrobić grupówke najpierw stado chętnych a potem nikogo. Zresztą w hamownie za 60 zł już nie wieże chyba że jakaś wiejska w stodole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...