Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Potrzebne zdjęcia 18x9J ET 35


Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, potrzebuję zdjeć takiej konfiguracji jak w temacie, najlpeiej z oponą 225/40 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...195/40 wchodzi na 9J a co dopiero 225 :) bez przesady, emerytem nie jestem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie, potrzebuję zdjeć takiej konfiguracji jak w temacie, najlpeiej z oponą 225/40 :hi:

na przodzie felga 8J18 z oponką 225/40 lubi przytrzeć o nadkole, takze na 9J chyba jazdy nie bedzie :gwizdanie:, no chyba że wrzucić 215/35 :evil:, z tyłu spokojnie przy naciągu powinno się takie kółko zmieścić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej założę 215/40 na przód i 225 na tyl...tylko chciał bym jakies fotki zobaczyć jak sama felga leży wzgledem błotnika żeby naciąg dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej założę 215/40 na przód i 225 na tyl...tylko chciał bym jakies fotki zobaczyć jak sama felga leży wzgledem błotnika żeby naciąg dobrać

tutaj raczej stretch nie maja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej założę 215/40 na przód i 225 na tyl...tylko chciał bym jakies fotki zobaczyć jak sama felga leży wzgledem błotnika żeby naciąg dobrać

tutaj raczej stretch nie maja :wink4:

masz na mysli to, że nikt tutaj nie wie co to jest męski naciąg ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poszukać :wink4:

michal_s87 ma taki setup:

20110521074.jpg

9J ET 35 opona 235/35 z tym że to są 19' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to już widziałem, chodziło mi właśnie o 18 :gwizdanie: ale i tak dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to już widziałem, chodziło mi właśnie o 18 :gwizdanie: ale i tak dzięki

No to tak leży felga 9j ET35 względem błotnika

A opona 215/35 na 9J:

9_215_35_18_Fullrun%20%282%29_595.jpg

Całego zestawu 215/35 9J ET35 R18 raczej nie spotkasz na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli "na oko" z dwa centy wystaje poza obrys...bardzo dobrze :evil: tylko skąd masz info że felga na zdj ma ET 35 i że jest to audi A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a karfa... źle napisałem :decayed: Już poprawione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej założę 215/40 na przód i 225 na tyl...tylko chciał bym jakies fotki zobaczyć jak sama felga leży wzgledem błotnika żeby naciąg dobrać

tutaj raczej stretch nie maja :wink4:

masz na mysli to, że nikt tutaj nie wie co to jest męski naciąg ?!

czy ja wiem czy meski :decayed: nie ma co za malej guma na za duzy sprzet zakladac :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...225/40 na 9J jak dla mnie szału nie robi, ale nie wyobrażam też sobie A4 z oponą typu 195....wyglądał by jak na kołach od kolażówki...mam z tyłu 235 i jakoś szału nie ma :wallbash: a nie wiem czy 245/35 nie będzie za szerokie jak na 9J z ET 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od gleby jaką chcesz zrobić, bo kółko 18" 9J et35 wejdzie przy seryjnym zawiasie, wejdzie przy 1BE i prawdopodobnie nie będzie ocierało, ale w obu wypadkach nie będzie wyglądało za dobrze :gwizdanie:

natomiast jeśli chcesz skręcić gwint na powiedzmy -70 i więcej to od razu uprzedzam że będzie naprawdę ciężko :thumbdown:

bez poszerzania błotników raczej się nie obędzie...

looknij na te fotki, może pomogą mimo że to 19" (gwint nie skręcony tak jak powinien, wygląda trochę kozowato, ale i tak tarło na większych wybojach)

moje 19" 9J et35 wrzucone na poprzedniej stronie

dscn0052r.jpg

dscn0054im.jpg

była Nowaka, miał identyczne felgi z tym że poszerzał trochę błotniki

028aqz.jpg

nanaszaklase.jpg

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 23:08_________________________________________________

no wiesz...225/40 na 9J jak dla mnie szału nie robi, ale nie wyobrażam też sobie A4 z oponą typu 195....wyglądał by jak na kołach od kolażówki...mam z tyłu 235 i jakoś szału nie ma :wallbash: a nie wiem czy 245/35 nie będzie za szerokie jak na 9J z ET 35

245/35 ?? :shocked:

toś tera doyebał... 225 do b5 to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktoś kto zna temat :naughty:

auto kupiłem już obniżone na springach Weiteca...z tego co doczytałem numer katalogowo obniżają o 40mm ale są do benzyny ja mam diesla więc obstawiam że obniżają o 50-60mm tak więc gleba jest raczej kosmetyczna...myslałem o 245 na tylne koła bo dla mnie widok A4 na 225 z tyłu szału nie robi a lubie miec "męską" opone z tyłu z przodu 225/40 myślę że było by podobne do 245/35...najważniejsze info dla mnie to czy koło wystaje poza obrys błotnika, jeśli nie to zawsze można zaklepać ranty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...