Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stitfajer z gowna bata nie ukręcisz :)

Opublikowano

Zderzak zderzakiem, ale pomyślcie że on ten górny laminat przyklei do maski :kox: Kozacki wave będzie jak mu to do słońca pokrzywi :naughty:

Opublikowano

A maska będzie się otwierała razem z grilem i zderzakiem?

Opublikowano

Dlaczego tak jedziecie po koledze? :bag:

Wstaw foto jak to posklejasz :kox:

Opublikowano

Dlaczego tak jedziecie po koledze? :bag:

Wstaw foto jak to posklejasz :kox:

O to! Też chciałbym to zobaczyć na samochodzie, chociaż trochę strach. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Zero wyrozumiałości :cool1: dokupi się z przodu i z tyle lampy na led-ach i będzie się prezentować hehe :tongue4: no wstawię i mam nadzieję, że efekt będzie podobny.

1695102885

Opublikowano

maske to sie chyba docina przy tym :blink:

Opublikowano

Zero wyrozumiałości :cool1: dokupi się z przodu i z tyle lampy na led-ach i będzie się prezentować hehe :tongue4: no wstawię i mam nadzieję, że efekt będzie podobny.

1695102885

Ja mam akurat niską tolerancję na głupotę i bezguście.

Opublikowano

Zero wyrozumiałości :cool1: dokupi się z przodu i z tyle lampy na led-ach i będzie się prezentować hehe :tongue4: no wstawię i mam nadzieję, że efekt będzie podobny.

1695102885

Ja mam akurat małą tolerancję na głupotę i bezguście.

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ale przy tym zderzaku można wstawić FMIC na 900 kunia

Opublikowano

Tam są przewidziane jakieś zaczepy w ogóle? Czy zderzak też się przykleja?

Opublikowano

Tam są przewidziane jakieś zaczepy w ogóle? Czy zderzak też się przykleja?

szukam wąłsnie jakiegoś tutorialu mzoę ktos to montował na innych forach, ale brak czego kolowiek wiec sam fakt mówi za siebie :sick3:

Opublikowano

Chyba przykleja, miejsca na mocowanie ślizgów nie ma.

btw,

Jakie wypaśne vt u tego sprzedawcy :slina::polew:

1667659423

opvc-09b_mini.jpg

1vwt5-04a_mini.jpg

1667659440[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________Jak trzeba mieć naebane w głowie, żeby na coś takiego wpaść :mysli: ?

Opublikowano
  • Autor

No te przykłady, które wybrałeś faktycznie jakiś koszmar... mam nadzieję, że nie będzie z tym za dużo yebania się przy montażu...

Opublikowano

No te przykłady, które wybrałeś faktycznie jakiś koszmar... mam nadzieję, że nie będzie z tym za dużo yebania się przy montażu...

A mam nadzieję, że będzie dużo i w dodatku zderzak się połamie :sarcastic: :>

Opublikowano

Chyba przykleja, miejsca na mocowanie ślizgów nie ma.

btw,

Jakie wypaśne vt u tego sprzedawcy :slina::polew:

1667659423

opvc-09b_mini.jpg

1vwt5-04a_mini.jpg

1667659440[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________Jak trzeba mieć naebane w głowie, żeby na coś takiego wpaść :mysli: ?

liznął fotoszopa troche :naughty:

Opublikowano

:facepalm:

:facepalm: :facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

z jakiej jestes wsi? mam nadzieje,ze nie blisko mojej, bo to bedzie oznaczac dla mnie koniec lansu :facepalm::takiego:

Opublikowano

pamietaj 8dnia bog stworzył Audi a nie przystanek i kilka krzesełek :wallbash:

Opublikowano

brak słów :zemdlal:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.