Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str


deal

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zabralem sie za oswietlenie klamek i noc mnie zastala ,dzis je pochowam.

2012_06_27_21_29_03.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas4334

dobrze avant siedzi ja mam gwint MTSa nowy kupilem zaden problem z montażem...

troche te lusterka chrom mi nie pasuja

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

wczoraj niestety mnialem nie mila przygode jadac przez miasto koles wylecial mi tylem z parkingu nie majac odpowiedniej widocznosci a ja nawet nie wiedzialem co sie dzieje zero reakcji i taki tego efekt oczywscie wina kolesia ale co w b5 to nie wiem szuka sie samochodow nie bitych a tu moment i...

nie mam zamiaru nic klepac tylko wymina

czekam na rzeczoznawce a wy co radzicie ???

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------

DSC00154.jpg

<br /><br />

DSC00157.jpg

<br /><br />

DSC00155.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj w kolor moze akurat cos trafisz:wink: a z odszkodowania powinno cos zostać jeszcze na mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wymiany drzwi przod zderzak zlamany , blotnik , przesuniete drzwi tyl jakies 3-4 mm ,nadkole, kierunej , nie wiem co z maska bo teraz nic nie lezy , felga do malowania i opona do wymiany troche tego jest ;/

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

troche ze mnie pedant ale musi byc idealnie bede szukal w kolorze ale do malowania i tak bok bedzie

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

jak zostanie cos z oc to na 1000% wchodzi skora bo juz szykuje sie na nia pol roku a i tak reszta jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz umiał się odezwać i użyć odpowiednich argumentów to na drugą A4'kę nazbierasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz umiał się odezwać i użyć odpowiednich argumentów to na drugą A4'kę nazbierasz :wink:

odwołanie do decyzji rzeczoznawcy, powalczyć trochę i bes kitu uzbierasz na drugą budę :decayed:

i tego Ci życzy :a4fan:Klub :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz umiał się odezwać i użyć odpowiednich argumentów to na drugą A4'kę nazbierasz :wink:

odwołanie do decyzji rzeczoznawcy, powalczyć trochę i bes kitu uzbierasz na drugą budę :decayed:

i tego Ci życzy :a4fan:Klub :wink:

pewnie ze bede sie odwoływal bo zanizaja wyceny...

heheh na jakiegos polifta moze ;p

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2012 at 11:47 ----------

POSZUKUJE DRZWI PRZOD PRAWE , BLOTNIK ZDERZAK nr lakieru LZ6L Pilne najlepiej z wielkopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak u Ciebie ze spalaniem podtlenku? i jaki koszt montazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,5 to lyka moj ale benzyny :P cykl mieszany ? czy trasa te 9,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lpg w teasie spala miasto 11 l instalacja brc koszt 2200zl

---------- Post dopisany 06-07-2012 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 22:23 ----------

IMG_7425.jpg

<br /><br />

IMG_7427.jpg

<br /><br />

IMG_7429.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie w kolorze ale mam. poszukuje tylko skorZanej tapicerki :P

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 14:20 ----------

B5 w wersji harlekin

IMG_7446.jpg

<br /><br />

IMG_7450.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj jeszcze zderzak tył na czerwono, drugi błotnik na srebrny i będzie kolejna czikita na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...