Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] UWAGA !!!!! Kolejny oszust na forum --- GWERTY !!!!!


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze jestem jedynym wyhuja...m klijentem przez tego klubowicza o nicu Gwerty ale chcialem sie z wami tym podzielic i prosic o pomoc . Miesiac temu przelalem koledze kase na konto za zrobienie bixow poniewarz przeslal mi fotki lamp na maila ktore spelnialy moje oczekiwania . Po miesiacu otrzymalem lampy choc przez telefon termin byl uzgodniony na tydziem :wallbash: . A w miedzy czasie zauwzylem ze kolega ma na sprzedaje te same lampy z tych samych fotek wiec zaniepokojony napisalem do niego ze jak wykreci mi jakiegos walka z jakimis innymi lampami to mu narobie smrody na forum ale on sie tym za bardzo nie przejol i napisal zebym go nie straszyl . Po kilkunastu napisanych PW po miesiacu czasu o sorry 5 tygodniach przyszla moja wyczekiwana paczka i ku mojemu zdziwieniu , e tam zartuje wiedzialem ze nie moge sie spodziewac tych lamp ze zdjec tylko bedzie WALEK a ostrzegalem go ze mu nie podaruje bo 650 zl na drodze nie lezy .Oczywiscie chcialem zadzwonic ale klijent nie odbiera telefonu , wiec napisalem PW ze to nie te lampy bo ta ma ryse przez pol klosza ,droga na u dolu rowniez jest porysowana . A on jak ni by nigdy nic ze mial byc czarny bixenon jest, mialy byc valeo sa , wiec o co chodzi a to ze jest mala rysa przez polowe klosza to szczegol zapomnial o tym powiedziec . Oczywiscie wklejam fotki dla uwiarygodnienia sprawy .

To fotki lamp ktore mi przyslal na maila no sami powiecie ze nawet ladnie sie prezentuja ;

f8e596ff81ec784dm.jpg

145578cf40f864dam.jpg

cbbad8361624fb20m.jpg

A to lamp ktore do mnie przyszly na jednym kloszu przerysowany dol a na drogim rysa przez pol klosza :evil:

d07c85bb96be0cd0m.jpg

a136a2e9db274b8fm.jpg

343f0b88826a29b9m.jpg

Jak dla mnie jest to walek i tyle sprzedawanie towaru nie zgodnego z opisem i ze zdjeciami , dla tego zwracam sie z prosba do kolegow klubowiczow i modow o pomoc w wjasnieniu sprawy bo takie incydenty mialy juz u nas na forum miejsce a moim zdaniem gdzie jak gdzie ale na forum powinnysmy sobie ufac bardziej ale jednak zdarzaja sie takie przykre incydenty ,bo ktos wydaje sie ze jest sprytniejszy i chce kogos wyc**j..c.

Napewno kolega QWERTY zabierze glos w tym watku, licze na to , i chetne wyslucham co ma do powiedzenia . Bo mnie interesuje tylko zwrot kasy za duzo za nie zaplacilem i dlugo sie naczekalem na te lampy zeby tak to zostawic

No chyba ze ja sie myle i faktycznie sa to te same lampy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to Gwerty

sprzedałem już nie jedną parę bixów. te mają wszystkie uchwyty całe, nic nie naprawiane, klosze nie wypiaskowane. , mają jedynie te przerysowanie na kierunku, które tez nie jest głebokie. cena standardowo 600zł,

koszt samych soczewek to 200zł, po ile chodza kompletne lampy kazdy wie, a gdzie klej , podkłąd do kleju, farba i mój czas?

fakt przeciągneło mi sie z ich zrobieniem.

ale ja nie zyję z robienia lamp. mam normalną pracę i jedynie w wolnych chwilach moge bawić sie w lampy.

za zwłokę dożuciłem komplet zarówek philipsa h7 i posojówki led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na gwertego nie moge narzekac, w moim przypadku uszkodziła sie jedna z lamp w przesyłce, gwerty bez problemu naprawił feler po odesłaniu jednej sztuki do niego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie mowie o uchwytach , tylko mowie o tym ze sprzedales mi lampy ktore nie sa warte tej cemy bo gdybys mi przyslal fotki na maila tych lamp bo pewnie poniewieraly by ci sie jeszcze po garazu . A nie wklejasz do ogloszen przyzwoite lampy a sprzedajesz jakis szajs . Ja zaplacilem za inne lampy wiec te bede zmuszony ci odeslac . To tak jak bys sprzedawal felgi i zapomnial kolesiowi powiedziec ze jedno ramie jest ulamane . Widzi ze wogule nie poczuwasz sie do winy i uwazasz ze wszystko jest ok i mozna kolesi dalej rzezbic na kase . Wiesz nie tylko jast forum sa tez inne organy scigania przeciez na fotkach widac ze coinnego mi przyslales . :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie walały po garazu.

widziałes jakośc samego klosza?

nie jest nic spiaskowany, przez kamyczki, lampy świecą naprawdę bardzo fajnie.

przeciesz Ci pisałem ze odeślij mi lampy a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie walały po garazu.

widziałes jakośc samego klosza?

nie jest nic spiaskowany, przez kamyczki, lampy świecą naprawdę bardzo fajnie.

przeciesz Ci pisałem ze odeślij mi lampy a ja zwrócę Ci pieniądze na konto.

:shocked: gdzie to napisales bo ani na PW nic niema ani tu :thumbdown: klosze tez pozostawiaja wiele do zyczenia a na konto przelalem CI 650zl i tyle samo chce zobaczyc [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:18_________________________________________________Mozesz mi adres na pisac bo na paczce to chyba tak specjalnie napisales zeby sie nie mozna doczytac ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że gdyby sprawa dotyczyła kogoś innego niż kolega Gwerty, który jest klubowiczem wątek miałby już z 5 stron i każdy by jechał po gościu jak po łysej kobyle, załatwcie to między sobą, oddaj towar kasa wróci do Ciebie i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś o tym. Też szykowałem się na zakupy od kolegi Gwerty. Teraz widzę że muszę szukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na lampy. nigdy nie robiłem nikomu żadnych problemów.

tym bardziej ze parę par lamp bixenonowych poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę że muszę szukać gdzie indziej.

Nie wiem czym się tak przestraszyłeś, kupa narodu wzięła już lampy od gwerty i są zadowoleni, osobiście oglądałem dwie pary lamp robionych przez niego i były :good:

co do sytuacji między gwerty a dudi'm fakt troszkę bida wyszła, ale ogólnie nie ma co zaraz wieszać na chłopaku psów bo robi kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczęście też bym dostał jakieś podrapane lampy - a wolę nie ryzykować. Szczególnie że jak widać zdjęcie z ogłoszenia było tylko "poglądowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki były zwykłych lamp a nie bixenonowych, żeby zrobić z nich bixy jest jeszcze dluga droga.

. sprawa rozwiązana. lampy wracają do mnie i oddaje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze o tym wiemy ze temat do tyczy dwoch roznych komletow lamp oferowanym i otrzymanym w calkowicie innym stanie . A nie jaka jest droga rezania bixow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyjasniona. lampy zostają u dudi75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś o tym. Też szykowałem się na zakupy od kolegi Gwerty. Teraz widzę że muszę szukać gdzie indziej.

to masz dziwne podejscie do sprawy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...