Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jakie felgi do mojego sedana???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprosze szanownych forumowiczów o opinie, które bardziej pasują...

opcja nr 1

2f58d49098dffb65.jpg

opcja nr 2

a9091a1c786793f7.jpg

Opublikowano

slaweq sam nie wiem.. :naughty:

1. sa bardziej zadziorne

2. sa bardziej eleganckie

Taka wazna persona jak Ty to tylko na elegancko hyhy :naughty:

Chociaz z drugiej strony, juz ktos takie ma.. :wink4:

Bierz 1.. :kox:

Opublikowano

2 duzo osob ma i to mi sie niepodoba troche hehe no ale tak juz to jest :tongue4: bral bym 1 z tego zestawu wygladaja super :thumbup:

Opublikowano

Ja to nie musze nawet nic pisac.... :D

Jestem za opcja nr 2 zdecydowanie ......:naughty:

Opublikowano

opcja 2 :thumbup:

Opublikowano

do srebrnego bardziej mi sie widzi dwójka :naughty:

Opublikowano

slaweq a zastanawiales sie nad 3 opcja..? Np takie jak ma cuber badz wit.s? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Ja to nie musze nawet nic pisac.... :D

Jestem za opcja nr 2 zdecydowanie ......:naughty:

Angel Twoje zdanie to ja akurat znam i wiem ze podobają Ci sie tylko takie jak Ty masz czyli opcja nr 2 :>

do srebrnego bardziej mi sie widzi dwójka :naughty:

Sokolnh dzieki za VT ;) mam problem teraz bo obie opcje mi sie podobają :kox:

slaweq a zastanawiales sie nad 3 opcja..? Np takie jak ma cuber badz wit.s? :przebiegly:

Myslalem o takich jak ma Cuber ale do sedana B5 jakos mi nie pasują.

Opublikowano

numerek dwa :cool:

Opublikowano

nr.2 górą :thumbup:

Opublikowano

moim zdaniem dwójka zdecydowanie do tego kolorku :naughty:

Opublikowano

dla mnie bez różnicy byleby nr.1 18" , nr.2 18" oba wzory są :kox:

Opublikowano

jesli nie zmieniasz zderzakow na eSowe to nr 2 ;)

Opublikowano

moim skromnym zdaniem, numer dwa

Opublikowano

slaweq

bierij 1 ... 2 to mozesz zawsze Angeli ukraść :D:decayed:

Opublikowano

jestem za 2 czy przy okazji niema ktoś takich do sprzedania 16 albo 17 chetnie kupie do a4

Opublikowano
  • Autor

slaweq

bierij 1 ... 2 to mozesz zawsze Angeli ukraść :D:decayed:

To jest dobry pomysł zeby Angeli zabrać :polew: :polew:

A tak powaznie mowiąc to widze ze wiekszość obstawia opcje nr 2 i pewnie na te sie zdecyduje :thumbup:

Opublikowano

slaweq

bierij 1 ... 2 to mozesz zawsze Angeli ukraść :D:decayed:

To jest dobry pomysł zeby Angeli zabrać :polew: :polew:

To wcale nie jest dobry pomysl..... :D

Nie pozwole zabrac moich kochanych felusi ......:decayed: ...nawet Tobie slonce.. :tongue4:

Opublikowano

NR 2 tylko i wylacznie. Avusy moim zdaniem nie pasuja do be piuntki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.