Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 sedan] woda w bagazku


prometeusz86

Rekomendowane odpowiedzi

Spedyt dobrze Ci pisze.Miałem podobnie,gdy wymieniałem lampy z tyłu.Zapomniałem do jednej założyć gąbko-uszczelki i woda podczas deszczu lała się centralnie do bagażnika,choć okolice lampy były suche.Weź trochę wody polej w rynienki i zobacz,czy nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze po jakiejs stluczuce i zostal niedokldnie zlozony, albo same sie zrobili jakies dzieurki.. Sprawdz splywy pod uszczelkami tylniej szyby (prawa i lewa) i pocisnij tam jakims silikonem, uszczelniaczem. Tam sa takie spawy ze jak jest jakas mala nawet prawie nie widzialna dziurka lub cos to odrazu woda wpada wlasnie tam gdzie opisujesz. pzdr.

Ps. moze jeszcze byc uszczelkami na dachu nie szczelnosc (jak jes nieszczelnosc z bardziej od frontu dachu to by walila woda po przednich supkach, a jak bardziej z tylu to moze walic rowniez do bagaznika.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pod kolem zapasowym jest sruba, a pod nia dziura na wylot.. Ale to dziwne zeby przez nia moglo sie lac.. :mysli:

Takze obstawiam lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy lampy tez mnie sie tak wydaje kiedys tez mialem taki problem.

lampy uszczelinłem, rano wyczyscilem z wody bagaznik a popołodniu padało poszłem zobaczyc i znowu sie zbiera woda..woda zaczeł sie zbierac jak na zdjeciu. Nie mam garazu i dopiero w poniedzialek bede mogł spojrzec na to. Ale macie jakies opcjonalne wyjscie skad ta woda?

baguh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, tez tak mam i nic z tym nie robie, audi chyba tak juz ma;) Korozja ci nie zerzre tego miejsca (ocynk) ;)

znalazłem problem(może sie komuś przyda), powodem lania sie do bagaznika była źle załozoona uszczelka bagaznika, po sciagnieciu i dokładnym ząłożeniu problem zniknął (suchutko mimo ze deszcz leje i byłem tez wczesniej na myjni)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...