Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Panowie, ściągał ktoś auto z USA? Jakie są koszta? I czy to się w ogóle opłaca? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Szukałem jakiegoś podobnego wątku ale nic nie znalazłem ;)

Opublikowano

Malik, Oskar ściągali swoje autka zza wielkiej kałuży :wink4:

Opublikowano

ja ściągałem 3 lata temu, dolar był ~2 zł, miało to sens, auto w idealnym stanie na zamówienie.

koszt to cło,akcyza, podatek, transport, ew prowizja dla firmy która to ściaga, dla mnie www.amerykanskiesamochody.pl, nie wiem czy nadal działają.

Opublikowano
  • Autor

Sporo są tańsze auta niż np w niemczech ? No teraz dolar troszkę droższy.. na razie tak tylko teoretycznie chce się dowiedzieć ;)

Opublikowano

podepnę się pod temat ... :wink4:

bo też jestem ciekaw czy się opłaca i jak ta cala procedura wygląda ... :mysli:

Opublikowano

raggamant wyczysc skrzynke bo niemoge wyslac pw:P

:good:

Opublikowano

auta wychodza sporo taniej, ale przy s4 b7 akcyza i oplaty wynosily ponad polowe wartosci auta. bo pojemnosc ponad 2 litry. wiem ze kombinuja tez rejestrujac pierw auto u wschodnich sasiadow i dopiero u nas, wtedy mniej jest oplat

sorrki ze bez pl znakow ale pisze z trasy

Opublikowano

w 2008 jak sprowadzałem auto, płaciłem chyba 3.2 akcyze, a powyżej 2 litrów była 13.6, obecnie 18.6 jeśli się nie myle, a i usd droższe znacznie dlatego trzeba to wszystko sobie wyliczyć czy nadal ma to sens :mysli:

jeden z forumowiczów chyba Fryjerek ściągał auta z us, można do niego uderzyć po aktualne info.

Opublikowano

Znajomy sprowadził starego pontiaca do odrestaurowania, kontener do portu w Szczecinie kosztował go 2000 usd

Opublikowano
  • Autor

Czyli powyżej 2 Litrów cena sporo rośnie, jak już ewentualnie to jakaś europejska marka. Części są te same? poza paroma detalami oczywiście. Sporo tego tam jeździ, sam bylem zaskoczony że aż tyle. BMW, audi, merce..

Opublikowano

części te same, nawet gwarancje akceptują w pl :wink4:

Opublikowano

Tak z ciekawości - w jakich serwisach szukacie aut w USA? Macie jakieś dobre linki a`la Mobile.de?

Opublikowano

Moje 3 ostatnie auta były z USA , są firmy co załatwiają całość. Najtaniej wychodzi wysłać kontener na Litwę tam opłacić na Litwina i kupić od niego. Ostatnio można też tam rejestrować pojazdy przez obcokrajowców, oc za 2.0TDI paska ok 230zł z odpowiednikiem zielonej polskiej karty na UE :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ktoś chce sie czegoś więcej dowiedzieć to walcie śmiało 6344565 gg

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o Volvo CX90 ?? :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.