Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jedzemy w ten piatek pod kedziezyn mamy zrobic malego spota

Opublikowano
  • Autor
Pany jedzemy w ten piatek pod kedziezyn mamy zrobic malego spota

ze jak?kto gdzie kiedy?:grin:

Opublikowano
Pany jedzemy w ten piatek pod kedziezyn mamy zrobic malego spota

ze jak?kto gdzie kiedy?:grin:

jedymy jutro?

zgarne cie po drodze? Spot o 19 miedzy kedzierzynem a opolem :banan:

Opublikowano
  • Autor

oj jutro to ja nie bardzo bo mam w planach po pracy kobiecie w aucie swoznie powymieniac i koncowy,

Opublikowano

no to lypa :wink: coz sie mowi trudno.

Opublikowano
  • Autor

pany,wind fairing juz na aucie,juto wstawie foty bo dzisiaj tylko net z telefonu,

Opublikowano

no ciekaw jestem jak wyszło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

plexa grubosc 4mm,

DSC03473.jpg

oklejona folia do szyb,jeszcze wlepka thule moze zawita:decayed:

DSC03474.jpg

autko brudne ale fotka robiona na szybko w drodze do domu,

DSC03476.jpg

wiecej fotek po vagovwisku:naughty:

Opublikowano

czy ja wiem :eusathink:

sumie to twoj samochod wiec ..

Opublikowano
  • Autor

mi sie to podoba,i bagaj juz tak nie gwizda:wink:

Opublikowano

a to napewno.

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 11:14 ----------

Elo

lecisz na zlota w ten weekend?

Opublikowano
  • Autor
a to napewno.

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 11:14 ----------

Elo

lecisz na zlota w ten weekend?

Lece na zlot ale juz w piatek,a co miejsce ci zaklepac?

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

fajna ta plexa. ładuj Thule wlepę i poka więcej fot :decayed:

bedzie wlepa,dzisiaj jade do agencji reklamowej bo tam tez wlepki robia,mysle ze na piatek mi ogarnie temat,a foty beda po vagovwisku,:decayed:

Opublikowano
a to napewno.

---------- Post dopisany 09-07-2012 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 11:14 ----------

Elo

lecisz na zlota w ten weekend?

Lece na zlot ale juz w piatek,a co miejsce ci zaklepac?

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

fajna ta plexa. ładuj Thule wlepę i poka więcej fot :decayed:

bedzie wlepa,dzisiaj jade do agencji reklamowej bo tam tez wlepki robia,mysle ze na piatek mi ogarnie temat,a foty beda po vagovwisku,:decayed:

Kur...troche szkoda ze tak wszyscy jada w grupkach ani tu ani tu nieznam ludzi a myslalem ze jakos wspulnie pocisniemy.

Opublikowano

A wy cisniecie w piatek na weekend zostajecie czy jak.

niewiem czy sie zdaze ogarnac.

Opublikowano
  • Autor

tak,lecimy w piatek kolo 18ej i wracamy w niedziele,dawaj z nami,bedzie pare osob,zabieraj namiot i prowiant:drinks:,ja biore grilla,zbieramy sie w Niemodlinie kolo domu kultury,

Opublikowano
tak,lecimy w piatek kolo 18ej i wracamy w niedziele,dawaj z nami,bedzie pare osob,zabieraj namiot i prowiant:drinks:,ja biore grilla,zbieramy sie w Niemodlinie kolo domu kultury,

Cos nie widze sie w roli wollnego strzelca ktory przyjedzie rozbije namiot i pobajuzy :facepalm:

Szkoda ze wczesniej sie nie zorganizowalismy na innych spotach czy imprezach.

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

tak,lecimy w piatek kolo 18ej i wracamy w niedziele,dawaj z nami,bedzie pare osob,zabieraj namiot i prowiant:drinks:,ja biore grilla,zbieramy sie w Niemodlinie kolo domu kultury,

Cos nie widze sie w roli wollnego strzelca ktory przyjedzie rozbije namiot i pobajuzy :facepalm:

Szkoda ze wczesniej sie nie zorganizowalismy na innych spotach czy imprezach.

Dzis pisal domnie klubowicz z Kedziezyna,zaprosilem go na montarz gwintu tu domnie,tez goscia nieznam ale jesli nawet to juz bedzie ten pierwszy :wink:

Opublikowano
  • Autor

dawaj,nie marudz,Marcin jestem,i juz mnie znasz,swojska atmosfera i ekipa bedzie,nic nie dygaj:drunk:

---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 17:12 ----------

Lukas4334 to jak?jedziesz z nami?:naughty:

---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 18:50 ----------

dzisiaj doszła BRA na mache:naughty: zdjęcia zrobie na zlocie i potem zapodam:zdjecie:

---------- Post dopisany 15-07-2012 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2012 at 15:38 ----------

jak obiecałem,są fotki:naughty:

P7140075.jpg

552403_341468485931054_1096693940_n.jpg 563905_341468549264381_1177718888_n.jpg 582102_341468579264378_290496923_n.jpg

teraz jeszcze czas zrobić zaslepke i wyeliminować wycieraczke bo szkoda wlepek:grin:

Opublikowano

Tak wiec i jestem panie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.