Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

LU Angel ma do granatowego avanta różowy więc cza coś nowego wymyślić :naughty::decayed:

no dokladnie, :decayed: ,on ma rozowy,Ty bialy,a ja zielen,ale mogl to by byc bardziej jaskrawy kolorek,

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:17_________________________________________________

no i już nie jest źle gleba mi tu pasuje grilek też spoko wygląda coś jeszcze sie bedzie działo

dziekowac,dziekowac,

cos napewno bedzie sie dzialo :cool1:

chce zaaplikowac zderzak z rs-a do pezodu i moze tez grillek z rs,sie zobaczy,mysle tez aby zrobic cos z tylem,moze cos w us?cos sie jeszcze wymodzi,chcialem wsadzic jeszcze blow off ale do diesla to troszke nie pasi,[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:24_________________________________________________a co myślicie o tylnej klapie w stickerbomb,może nie całą,lub całą, :mysli:

[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 15:12_________________________________________________a może tak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterko, ramka grilla czy :audi: ok, ale to do niczego nie będzie Ci pasować. Odnośnie tej skody to mnie ten samochód nie przekonuje, może gdyby była czarna, granatowa czy zielona butelka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rypnie sie jakies szpanerskie kołpaki i bedzie fpytkę :kox::D

rypnie sie jakies szpanerskie kołpaki i bedzie fpytkę :kox::D

no ba,spinery,.... :polew::kox::decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:34_________________________________________________zawitał stickerbomb na klapie ale tylko taki pasek na 4cm,narazie nie mam zdjęć,

a co myślicie żeby na przyszły sezon lakiernąć moje fele na jakiś kolorek :mysli:

może macie jakieś pomysły na kolor :naughty:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 16:30_________________________________________________IMG20111111_003.jpg

jak narazie sticker zostaje na miejscu,dojda tylko naklejki na szybe,[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 12:25_________________________________________________IMG20111118_001.jpg

a ta wisnia to kolejne :audi: w rodzinie,

mojej kobity :decayed:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się jeździ na MTS'ie? bo też chce kupić gwint i większość ludzi pisze że całkiem dobry ten gwint (jak za te pieniądze)

Fajny Avancik, widzę że mody w dobrą stronę zmierzają :decayed:

ty go obklejasz a ja chyba będę zdzierał :decayed:

a to dla czego?

,umnie klapa była troche z przymusu obklejona,była obita na dole i zaprawka wyszła nie zbyt dobrze,trza było to zakryć :decayed:

jakoś odwidziały mi się stickery :confused4:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 01:04_________________________________________________będziesz zmieniał fele? jak nie to ładuj je w jakiś kolorek :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony :good:

właśnie tak myślałem, :naughty:

musze gdzieś je w jakimś programiku przerobić i zobaczyć jak to będzie wyglądać :mysli:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 14:45_________________________________________________tak sobie myśle nad blachami w us,a zdobyć klape z usa to jest jak trafienie 6tki w lotka,znalazłem podkładke pod tablice tylko ona jest z B6,dałoby się ją jakoś zamontować do B5? :mysli:

2024327166.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...