Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

no to pany musimy sie tam spotkac i jakie piwko wypic,co Wy na to?

---------- Post added at 12:26 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

my mamy duza grupe VAG TEAMerow,w miescie jest nas kolo 12 osob,i jeszcze cala grupa opolskiVAG.pl,bedzie sporo autek:)

Browarek obowiązkowo! :decayed: ja lecę z kumplami z Łodzi co VAGami jeżdżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem:)a zabawka nie moja a kolegi,ale naprawde fajnie sie driftowalo po parkingu,fajna ale droga:)za ta zabawke to bym orginal RS gril kupil,;)

---------- Post dopisany 03-07-2012 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2012 at 14:44 ----------

dawno się tu nie pokazywałem,jak tam chłopaki po NYSIE?

P6238776.jpg VAGNysa2012_49.jpg

a teraz z nowym tajlem

P7308997.jpg P7308969.jpg P7308979.jpg P7298958.jpg P7308990.jpg P7308997.jpg P7309015.jpg

teraz jeszcze dorwać plexe i fairinga wyrezać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem twoją a4 :thumbup1: ale jakoś nikt przy furach się nie kręcił i nawet ni było kogo zapytać gdzie szanowny właściciel :decayed: że tak z ciekawości zapytam belki na relingi to gdzie kupiłeś?

Wyście nie mieli gdzie robić fot tylko na drodze na basen:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz od piatku mielismy taka bombe ze masakra,mielismy domek na przeciwko aut i tam byla impra:) dla tego nie bylo nas przy autach,a belki na relingi sa z pancermuchy(biedronki):) a foty byly robione na drodze bo mielismy malego spota w niedziele na basenie ale tyle ludzi bylo ze do wieczora czekalismy na wolny parking,a spot byl o 15ej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to droga między Niemodlinem a Tułowicami?:eusathink:

pomyśl nad wywaleniem wycieraczki z tyłu:wink:

to droga miedzy niemodlinem a lipnem,droga na basen,

a o wywaleniu wycieraczki myslalem,bo i tak juz mi stara ladnie szybe porysowala,tylko zaslepke bym musial zamowic,

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

moze i ja okleje sobie tak tylna klape :kox:

czemu by nie??

jak te emoty wlaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz pomyslec nad oklejeniem klapy ale to bys musial jeszcze jakies wlepki wsadzic na auto,ja jak wsadzilem sticker na klape to tak troche dziwnie wygladalo,a teraz z wlepkami na szybie mi sie podoba,kazdy ma swoje upodobania,komus sie podoba a innemu nie,musisz pomyslec i sie zastanowic,

i pytalem jak emotikony wlaczyc bo nie wiem,:)

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

mam jeszcze zamiar wyrezac wind fairing

thulerack1.jpg

nie wiem gdzie kupic plexe bo orginalu nie ma w pl a jak sie gdzies pojawi na allegro to cena kolo 400zl,

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

cos w ten desen

IMG_2088.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie zakupiłem biedronkowy produkt :decayed: jeśli chodzi o jakość to nawet nawet, plekse kupisz np w OBI, ale raczej czarnej nie będą mieli :grin: jechałem w niedziele do rodziców do Tułowic, a że jeżdżę najczęściej przez Lipno to widziałem co tam się działo :facepalm: a Malerzowice tak blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: mowisz a powiedz chociaz gdzie sie schowaly :decayed:

w ustawieniach musialem poszukac:kox:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Ja też właśnie zakupiłem biedronkowy produkt :decayed: jeśli chodzi o jakość to nawet nawet, plekse kupisz np w OBI, ale raczej czarnej nie będą mieli :grin: jechałem w niedziele do rodziców do Tułowic, a że jeżdżę najczęściej przez Lipno to widziałem co tam się działo :facepalm: a Malerzowice tak blisko

dobrze wykonane i estetycznie,z kluczykiem:decayed:

a plexe juz kupilem w leroy merlin:naughty: kurde 60zl mnie to kosztowalo,jutro kupie jeszcze folie do szyb i trzeba cos wyrezac:banan:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

a tak w sumie to na malarach tez bylo ludu w pi..u,bo mi koleszka mowil,:shock3: ale to o spocik chodzilo zeby zrobic,a przy okazji kokones wymoczyc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...