Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Deskorolka na RH


terrorbps

Rekomendowane odpowiedzi

pany mam plana załadować deche na bagaj ale wind feiring chyba bede musiał ściągnać? czy moze nie?jak myślicie:eusathink:

teraz bede wymieniał rozrząd i drążki,na zime ściągam fele i opryskusem je na żółto,znaczek też i deche na dach też w kolorek:naughty: taką mam wizje jak narazie :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bedzie narazie kolor a jak sianko jakies wpadnie to bedzie zmiana na jakies AMG 19 albo cos:kox:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 19:49 ----------

Lukas4334 a co to tak sie po moim miescie wozisz :witch: do mcdonalda jechales :lol1: my wlasnie ze spocika wracalismy,wyklaksonowalem cie kolo zamku w Niemodlinie:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powiem Ci ze faktycznie ktos tam trabil i lukalem w lustro oco kaman :decayed:

Jechalem na mini spota pod karolinka kurde gdybym wiedzial bylbym na dwoch :naughty:

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Dawaj w srode do kedziezyna na spota !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany mam plana załadować deche na bagaj ale wind feiring chyba bede musiał ściągnać? czy moze nie?jak myślicie:eusathink:

teraz bede wymieniał rozrząd i drążki,na zime ściągam fele i opryskusem je na żółto,znaczek też i deche na dach też w kolorek:naughty: taką mam wizje jak narazie :evil2:

czekam na efekt ! bo pomysł pierwszoligowy! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy sie uporam z tym:decayed:

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 18:12 ----------

czas zrzucić letnie paputki i zapodać zime,zabieram się za malowanko alusków i teraz jaki kolor załadować,może macie jakieś wizje albo jakieś VT:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystkie kolorki w pytke:decayed: coś się wykmini ale myślę że żółty albo zielony,może jeszcze pomarańcz:naughty:

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 16:40 ----------

najprawdopodobniej felgi ida do żyda,tak że malowanka nie budie,

pytanie co zapodac na nowy sezon:kwasny: może jakieś Ski,albo rh zw tylko że 17 cali to mało a 18 chyba nie dostane:facepalm:

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 08:49 ----------

jednak chyba beda RH ZW1,cos mnie sie spodobaly:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6110034.jpg

jerry2.jpg

17ka ale syta 8,5 i 10" tyle ze opony 215/40 i 245/35, wiec srednica zaniżona, jak załozysz standardowe lacze o profilu 45 to niestety felga bedzie mała, co juz widac na drugim zdjeciu mimo profilu 40:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszym zdjeciu ladnie to wyglada

na drugim nieco gorzej ale mysle ze jesli by bardziej siedzial na glebie to by sie to zniwelowalo:wink:

P.S dzieki za fotki bo juz mam wiekszy poglad na te fele,:naughty:

---------- Post dopisany 11-12-2012 at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 17:44 ----------

panowie, musze wymienic kapturki (fajki) swiec zarowych bo mam dwie juz polamane,gdzie to dostac?w sklepach nie maja, na allegro tez nie,ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...