Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Deskorolka na RH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dylemat :decayed: też się ostatnio zastanawiałem, ale jak wsadziłem kasę w remont silnika to problem sprzedażny sam się rozwiązał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Witam kolegę z niemodlina:decayed:

a witam kolegę, posiadacza cacy audi 80 B3 jak się nie mylę ;)

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Młody jest slicznie opowiadaj jakie parametry felgi gotowe byly zakladane czy polerowales ranty jakie masz srubki w kolor ????????? no dawaj dawaj :decayed:

frimeczku co do felg to będę je robił jak wrócę z NL, mianowicie pan jest taki aby wypolerować ranty (lub całe felgi) ewentualnie pomalować rotor w kolor, co do śrubek to akurat są wszystkie nowe ;)

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

dylemat :decayed: też się ostatnio zastanawiałem, ale jak wsadziłem kasę w remont silnika to problem sprzedażny sam się rozwiązał :facepalm:

Ja też silnik mam porobiony na cacy, szkoda mi auta sprzedawać bo stracę na tym ale napaliłem się na B6 , dylemat jest i to fest, wszystko się okaże jak przyjadę z NL bo w tamtym roku zacząłem remont domu i na ten rok planuje wymianę dachu i małą przebudowę poszycia i poddasza czyli zobaczymy jak będę z kasą stał,

Opublikowano

No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

B7 to już kozak ale trochę kosztuje, ja coraz bardziej się utwierdzam w tym że jednak chyba zostawiam B5 ,

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 08:16 ----------

pany cza mi komplecik opon w miarę tanio , 215/40/17

---------- Post dopisany 13-05-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:18 ----------

szybkie pytanko,czy recaro z RSa wejda bez problemu do zwyklej B5:naughty:

Opublikowano
No B6 też fajny avant :decayed: ja postanowiłem przeskoczyć o 2 oczka wyżej...B7 :whistling:... tylko zawsze jakoś kasa się rozchodzi szybciej niż odkłada :grin: dlatego juz nie pcham w mojego tylko naprawiam co go boli

B7 to już kozak ale trochę kosztuje, ja coraz bardziej się utwierdzam w tym że jednak chyba zostawiam B5 ,

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 08:16 ----------

pany cza mi komplecik opon w miarę tanio , 215/40/17

---------- Post dopisany 13-05-2014 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:18 ----------

szybkie pytanko,czy recaro z RSa wejda bez problemu do zwyklej B5:naughty:

Ja mam i pasi az miło :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

moim zdaniem paskudna jest ta podjebka rs, już polift zdecydowanie ładniejszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

powiadasz? cala czarna chyba by taka za nie byla,

Opublikowano

Ja mam u siebie, chcesz to luknij :wink:

Opublikowano

Kurcze aby nic nie odstawało bo ktos miał z forum i sam sie przyznał ze nie przypasowała jak chciał.

Opublikowano
  • Autor
Kurcze aby nic nie odstawało bo ktos miał z forum i sam sie przyznał ze nie przypasowała jak chciał.

No i jest dylemat bo właśnie jest pełno ofert i nie wiadomo która z nich jest lepiej wykonana względem ceny,

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ja mam u siebie, chcesz to luknij :wink:

gdzie kupiłeś swój grill,

Opublikowano

Ja na allegro.. Dasz rade to dopasowac. Co prawda lewa strona grilla minimalnie odchodzi, ale ja podłożyłem w pewnym miejscu nie powiem czym :grin: i juz siedzi elegancko

Opublikowano

masz jeszcze ta bre ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam mam,zastanawiam sie wlasnie czy ja ubierac czy nie :decayed:

Opublikowano

nie ubieraj, sprzedaj mi :decayed: szkoda Twojej maski, moja i tak styrana :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

No właśnie :decayed: swój temat odkopałeś? coś tam namodził przez tak długo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.