Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Antychryst by Hikiel :)


Hikiel

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprezentować chciałem swojego antychrysta.

Krótko o nim:

MODEL: Audi A4 Avant z października 2004

SILNIK: Seryjne i zdrowe BDH 180km

UKLAD NAPĘDOWY: 6 biegowa skrzynia i napęd Quattro

ZAWIESZENIE: 1BE

UKLAD HAMULCOWY seria

KOŁA: Felgi S line, aktualnie wypiaskowane i pomalowane proszkowo na czarno, opony Pirelli P7 235/45/17

BODY-KIT: Usunięte relingi, usunięta wycieraczka z tyłu oraz znaczek z tyłu, z przodu dokładka z Leona Cupra R, boczne listwy a'la S line, grill + znaczek + listwa bagażnika pomalowane na czarno

ŚRODEK: RNS-E, skóra + Alkantara + pompowanie i grzanie foteli, 6 poduszek, bluetooth, pełny FIS, klimatyzowany schowek, CLH, podświetlany wizytownik + cup holder zestawem od Dominika, podświetlany podłokietnik i takie tam ;)

INNE:bixenon + spryskiwacze, tempomat, czujnik zmierzchu, elektryka i podgrzewanie lusterek, domykanie szyb z pilota a w przygotowaniu dokładka na 2 wydechy + 2 końcówki 90mm

Sorry za zdjęcia - robione kalkulatorem.

img1198kopiowanieh.jpg

img1202kopiowanie.jpg

img1199kopiowanie.jpg

img1200kopiowanie.jpg

img1203kopiowanie.jpg

img1204kopiowanie.jpg

img1201kopiowanie.jpg

img1205kopiowanie.jpg

img1206kopiowanie.jpg

img1207kopiowanie.jpg

img1197kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Boski :polew:

A najbardziej podobają mi się felgi - srebrne są cholernie opatrzone, małe, beee.

A czarne wyglądają dobrze i nawet nie wydają się za małe.

Na Twoim miejscu dałbym chyba jeszcze tylne lampy w całości w czerwień - zobaczy jak u Glinka to wygląda -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wiem jak to wygląda u Glinka, ale nie będę robił tak samo. Za blisko siebie mieszkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to za ciemne to autko, ale to kwestia gustu, generalnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba taki BLACK :decayed::good:

mnie tyzzz :decayed: tylko wieksze kolka bym dal i lampy w Black :wink4: silniczek to prawie noooofffka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

img1207kopiowanie.jpg

(...)

Nie jeździmy na rezerwie ....

To niezdrowe dla auta i może być bolesne dla portfela[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________

(...) boczne listwy a'la S line(...)

Masz na myśli te zewnętrzne dolne drzwi?

Ori czy coś innego? Dobrze to wygląda? Zarzuć linkiem gdzie kupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździmy na rezerwie ....

To niezdrowe dla auta i może być bolesne dla portfela

Wiem, bardzo rzadko mi się to zdaża. Właśnie jechałem zatankować i przy okazji zrobiłem zdjęcia.

Mnie sie podoba taki BLACK :decayed::good:

mnie tyzzz :decayed: tylko wieksze kolka bym dal i lampy w Black :wink4: silniczek to prawie noooofffka :kox:

Był moment, że prawie wskoczyłem na 19" ale jednak odpuściłem. Za dużo i za szybko jeżdżę. A co do lamp to coś na pewno z nimi zrobię.

Silnik został dokładnie umyty, osuszony a gumowe i plastikowe elementy zabezpieczone. Niedługo pełny detailing całego samochodu.

(...)

img1207kopiowanie.jpg

(...)

Nie jeździmy na rezerwie ....

To niezdrowe dla auta i może być bolesne dla portfela[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 08:53_________________________________________________

(...) boczne listwy a'la S line(...)

Masz na myśli te zewnętrzne dolne drzwi?

Ori czy coś innego? Dobrze to wygląda? Zarzuć linkiem gdzie kupiłeś

Tak, dolne zewnętrzne. 350zł na allegro ale odpuść temat, dobrze radzę. Wykonanie tragiczne, spasowanie dramat a po pomalowaniu załamują światło na całej długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli te zewnętrzne dolne drzwi?

Ori czy coś innego? Dobrze to wygląda? Zarzuć linkiem gdzie kupiłeś

Tak, dolne zewnętrzne. 350zł na allegro ale odpuść temat, dobrze radzę. Wykonanie tragiczne, spasowanie dramat a po pomalowaniu załamują światło na całej długości.

Czyli jednak :(

Szkoda

Fajny silnik, co nie? :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik rewelacja jak dla mnie. Wiadomo, że pali więcej niż takie 1.9 ale na hajłejach jest bajka. Kultura pracy, dźwięk :good:

Brakuje mi tylko podatności na tuning, bo takie 250hp by się przydało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by wyglądało gdybyś wrzucił jakiś gwint. I może kierunkowskazy na błotnikach zmienić na jakieś "ciemniejsze" bo te nie pasują do czarnej całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego czarnego :mysli: fele w graficie lub w sreberku wyglądały by chyba lepiej. Zapodaj sobie dużą osłonę nad akumulatorem w komorze silnika. Zmień tylną dokładkę i wystaw wydechy. Autko mi się bardzo podoba mimo tego że to diesel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dokladka od cupry R jest fajna,tez sie nad taka zastanawialem :naughty: ale bardziej pasuje pod zderzak s-line

a te listwy ala S4 to tak jak Glinek pisze w matt dawaj i bedzie lepiej wygladalo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, zazdroszczę koloru jeśli chcesz się bawić detailing to czerń jest najlepsza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by wyglądało gdybyś wrzucił jakiś gwint. I może kierunkowskazy na błotnikach zmienić na jakieś "ciemniejsze" bo te nie pasują do czarnej całości

Samochodem robię spore przebiegi w raczej szybkim tempie, gwint odpada. 1BE wystarczy. Co do kierunków to fakt, trzeba będzie o tym pomyśleć.

Za dużo tego czarnego :mysli: fele w graficie lub w sreberku wyglądały by chyba lepiej. Zapodaj sobie dużą osłonę nad akumulatorem w komorze silnika. Zmień tylną dokładkę i wystaw wydechy. Autko mi się bardzo podoba mimo tego że to diesel :decayed:

Taki właśnie był plan, że ma być czarno. Wcześniej miałem relingi i grill w chromie i srebrne felgi.

Listwy na zdjeciu wygladaja tragicznie pomaluja je w matt lepiej

No niestety okazały się równie gówniane jak Twoje, miałeś rację. Będę je malował bo tak zostać nie mogą.

Ładna sztuka, zazdroszczę koloru jeśli chcesz się bawić detailing to czerń jest najlepsza :good:

Zależy pod jakim względem. Efekty detailingu oddaje bardzo dobrze ale utrzymanie jest sporo trudniejsze niż przy np srebrnym.

Na zamontowanie czeka moduł SD-2 od Kogiela, turbo timer Apexi oraz dokładka tył z B7 + końcówki. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu to poogarniam i będę miał czas żeby zacząć zabawę w detailing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie auto sie prezentuje w czerni,niezly karawan :decayed: ,pokaz tylko gdzie trumne wozisz :evil: ,poza tym jestem ciekaw instalacji turbo timera,bede sledzil temat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...