Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Zużyte poduszki silnika?


yahoovip

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mi sie wydaje że olejowe też chyba nie były ładowane wszędzie - w tdikach na PD raczej tak, ale w starych parchach nie byłbym taki pewien - te pozrywane w moim AHU to oryginalne od nowości z znaczkami audi, i żadna oleju nie widziała (chyba że prawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem w golfie ahu tak jak wspominalem i ta poducha skrzyni widoczna tu blizej silnika poprostu mi wylala taka byla wydymana to jak to nie olej w takim razie nie wiem moze guma sie spocila z wrazenia :> ja mysle ze zamowie lemy i jakosciowo cos pomoga bo znow cena nie jest az taka zabojcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem w golfie ahu tak jak wspominalem i ta poducha skrzyni widoczna tu blizej silnika poprostu mi wylala taka byla wydymana to jak to nie olej w takim razie nie wiem moze guma sie spocila z wrazenia :>

To kolejny dowód na to że ori poduszki były olejowe

No właśnie mi sie wydaje że olejowe też chyba nie były ładowane wszędzie - w tdikach na PD raczej tak, ale w starych parchach nie byłbym taki pewien - te pozrywane w moim AHU to oryginalne od nowości z znaczkami audi, i żadna oleju nie widziała (chyba że prawa).

Być może ktoś u ciebie już wcześniej podmienił poduszki, w dieslu ori raczej powinny być olejowe (choć pewności na 100% też nie mam, być może wypuszczali jakieś okrojone wersje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...