Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Qo1tOr.jpg

Moduł z AA powinien obsłużyć start/stop i 8 czujników.

Chodzi mi o to ze nie mam start stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kanały literka Q - DZIAŁA!!!!!

Kolego waśnie zakupiłem sterownik z literką Q i zakodowałem wg instrukcji w 10 park assist i niestety pojawia sie wizualizacja ale odrazu sie wyłącza i słychać tylko dźwięk. Czy sterownik z literka Q obsługuje wizualizację tylko PDC na tył.

Ty masz tylko PDC z tyłu?

Co zrobiłem nie tak?Obecnie posiadam MMI 3G plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przycisku pdc do której wtyczki idą dwa przewody, to t16e czy do t12e bo nie mogę rozgryźć tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kanały literka Q - DZIAŁA!!!!!

Kolego waśnie zakupiłem sterownik z literką Q i zakodowałem wg instrukcji w 10 park assist i niestety pojawia sie wizualizacja ale odrazu sie wyłącza i słychać tylko dźwięk. Czy sterownik z literka Q obsługuje wizualizację tylko PDC na tył.

Ty masz tylko PDC z tyłu?

Co zrobiłem nie tak?Obecnie posiadam MMI 3G plus.

Jaki gateway ? jaki soft w PDC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kanały literka Q - DZIAŁA!!!!!

Kolego waśnie zakupiłem sterownik z literką Q i zakodowałem wg instrukcji w 10 park assist i niestety pojawia sie wizualizacja ale odrazu sie wyłącza i słychać tylko dźwięk. Czy sterownik z literka Q obsługuje wizualizację tylko PDC na tył.

Ty masz tylko PDC z tyłu?

Co zrobiłem nie tak?Obecnie posiadam MMI 3G plus.

Jaki gateway ? jaki soft w PDC ?

Gatway nowy kompatybilny z 3g + chyba 8r0 dokladali przy montażu navi bo mialem słabego. Soft w PDC nie wiem gdzie to odczytać? Produkcja sterownika PDC 2010 rok wiec soft chyba trzeba zaktualizować,tylko w ASO?

Panowie napiszcie jakie sterowniki 4-ro kanałowe obsługują wizualizacje na sam tył bez systemu start/stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo soft stary albo nie wszystko zakodowane w czytniku

Na sterowniku z literka D wszystko działa bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z literka D powiedzmy ze działa ale pytanie zasadnicze jak kolega ma PDC z literka Q i system SS A ja nie mam SS. To znaczy ze u mnie Q nie podejdzie czy poprostu soft jest nie dobry?

Wczesniej w opisie sterownika PDC jest napisane ze D jest bez wsparcia graficznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak z mojego doswiadczenia :) czy było SS czy nie to i tak wszystko działało obojetnie jaka wersje mielismy auta .

Szukaj , podmieniaj sterowniki lub sprawdz prawidłowe kodowanie w 5F ( dotyczy tez zielone MENU ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wczoraj z Bogdanem sprawdzałem kodowanie w zielonym menu. Zmieniłem kodowanie tak jak u ńiego, nic nie pomogło.

Jakie kodowanie powinno byc w 5f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3G+ trzeba szukać w ustawieniach typu CAN

A bogdan ma 4 czy 8 kanałowy sterownik ? ma wizualizacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan ma 8 kanał. Ale zmieniłem ustawienie tylko w zielonym menu i nic nie pomogło.

Jest ktos z wrocka kto ma wizualizacje i sterownik 4 kanałowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restart był zrobiony, dzwoniłem do jednego fachowca i mówi że przy 3G+ nie pomoże zmiana na najnowszy soft.

Jest inna komunikacja w 3g+.

Musi być sterownik 8 kanałowy inny nie da wizualizacji bo i tak będzie zrzucał wyświetlanie po 3 sekundach tak jak mam obecnie.

Czy to prawda? i czy ktoś w ogóle ma 3G+ z wizualizacją przy 4 kanałowym sterowniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koduję przód tył którego nie było nigdy to dodaję 12 do istniejacej wartosci czy trzeba robić po kolei tył a potem przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koduję przód tył którego nie było nigdy to dodaję 12 do istniejacej wartosci czy trzeba robić po kolei tył a potem przód?

wnioskuje ,ze masz 2G :) tak dodajesz +12 do istniejących wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koduję przód tył którego nie było nigdy to dodaję 12 do istniejacej wartosci czy trzeba robić po kolei tył a potem przód?

wnioskuje ,ze masz 2G :) tak dodajesz +12 do istniejących wartości

Dzięki wrclagunie :hi: i mojej panice doszedłem do ładu tzn on doszedł. Brak głośniczka i pdc umiera. Zastąpił go głośnik ze słuchawek za podpowiedzią simon75 Dziękuje Panowie :)

Doczytałem sie na forum gdzie zamontować ten głośniczek powiem szczerze że nie mogę go nigdzie przykręcić po prawej strony koło pasów nie ma gdzie może w sedanie gdzie indziej sie go montuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam sterownik z lierka Q 4 K wizualizacje udało sie zrobić na tyle skutecznie że pokazuje czujniki z przodu:) czy idzie zakodowac lub wył/wł w zielonym menu by był tylko tył? Czy przy tym sterowniku Q już tak zostanie. Gdzieś na forum widzialem zdjecie z wizualizacja 4K i pokazuje sam tył..

Edytowane przez Gajzer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...