Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś może foto ? lub byłby tak miły i zrobił zaznaczył w którym miejscu pod maską jest łączenie przedniej wiązki pdc z wiązką ze środka

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Po której stronie oryginalnie idzie złącze od wiązki z przodu ? od kierowcy czy pasażera ? bo nie wiem którędy to poprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie lewą stroną (od str kierowcy) i chyba tak idzie w ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie lewą stroną (od str kierowcy) i chyba tak idzie w ori

Też tak zrobię. Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Jak założę na razie zderzak z wiązką pdc to czy potem uda się ją spiąć bez zdejmowania zderzaka ? nie wiem wykręcając lampę np ? czy nie da rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u siebie lewą stroną (od str kierowcy) i chyba tak idzie w ori

Też tak zrobię. Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Jak założę na razie zderzak z wiązką pdc to czy potem uda się ją spiąć bez zdejmowania zderzaka ? nie wiem wykręcając lampę np ? czy nie da rady ?

Zależy jak sobie wyprowadzisz kostkę, ja całą instalację do czujników podłączałem bez ściągania zderzaka, zwaliłem tylko lampy. Czujniki ze zderzakiem montowałem dużo wcześniej (taki zderzak kupiłem, z czujnikami i grzechem było nie podłaczyć):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki :) też tak zrobię wezmę się za montaż zderzaka a potem to jakoś zepnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepniesz spokojnie, tylko kostkę zostaw w miejscu gdzie będziesz miał w miare dobre dojście, powodzenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wstępie jest "8K0 919 475 Q - 4 czujniki, lusterka obsługa aparatu". Mam taki moduł, kodowanie przyjmuje, ale nie widać tego na ekranie. I co oznacza "lusterka obsługa aparatu"?

na tym module działa. można w tym module wyłączyć te czerwone belki zaznaczone w zielonej ramce. brak czujników z przodu.

IMG_20140526_165218.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wstępie jest "8K0 919 475 Q - 4 czujniki, lusterka obsługa aparatu". Mam taki moduł, kodowanie przyjmuje, ale nie widać tego na ekranie. I co oznacza "lusterka obsługa aparatu"?

na tym module działa. można w tym module wyłączyć te czerwone belki zaznaczone w zielonej ramce. brak czujników z przodu.

http://s30.postimg.org/qpi9djyod/IMG_20140526_165218.jpg

Jak piszesz, że działa to rozumiem, że chodzi ci o tył. Grafika mi ruszyła, ale ciekawostka to, to że przy zakodowaniu tylko tyłu pojawiła się na ekranie opcja przodu /czerwony pasek + "mgiełka"/. I tera tak: czy to efekt uboczny kodowania tyłu czy jak dołożę czujniki, to ten moduł obsłuży również graficznie przód. Pytam nie bez przyczyny, bo np. jak robiłem pakiet QQ1 w drzwiach, to moje sterowniki teoretycznie nie powinny obsłużyć oświetlenia w drzwiach, a przyjęły kodowanie i oświetlenie ruszyło...:decayed: P.S. jak wyłączyć ten pasek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tył działa, na obudowie jest 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wstępie jest "8K0 919 475 Q - 4 czujniki, lusterka obsługa aparatu". Mam taki moduł, kodowanie przyjmuje, ale nie widać tego na ekranie. I co oznacza "lusterka obsługa aparatu"?

na tym module działa. można w tym module wyłączyć te czerwone belki zaznaczone w zielonej ramce. brak czujników z przodu.

http://s30.postimg.org/qpi9djyod/IMG_20140526_165218.jpg

tak bedzie tylko z tylem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterownik 4K i zakodowaną grafikę. Mam mgiełkę z przodu ale nie mam czerwonych kresek. Kreski są tylko z tyłu. Ja mam z literką B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterownik 4K i zakodowaną grafikę. Mam mgiełkę z przodu ale nie mam czerwonych kresek. Kreski są tylko z tyłu. Ja mam z literką B

A u mnie są też krechy z przodu na 4K tylko nie działajet:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w 1-szym poście są namiary na sterowniki 8-kanałowe a ja szukam 4-kanałowego ale dla START/STOP. Podpowie ktoś nr części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie start/stop i cztery kanały a z tyłu siedzi to:decayed:

20140215_113524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz od Simon_75 jak ma start stop u Ciebie też zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz od Simon_75 jak ma start stop u Ciebie też zadziała

Musze pierw 8k zamontowac :)

Jakos zabrac sie nie moge :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie start/stop i cztery kanały a z tyłu siedzi to:decayed:

http://s27.postimg.org/jedlxefyn/20140215_113524.jpg

Ta dziura to bagaznik po prawej stronie po wyjeciu wneki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...