Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest, że tak powiem, zwykłe menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest, że tak powiem, zwykłe menu.

Nie wiem czy zwykłe czy niezwykłe. Jak kupiłem auto - zablokowane było: parking system, Bateriezustand, Aussenbeleuchtung. Teraz jest wszystko odblokowane. A wersje z MMI co mają więcej w czerwonym menu?? Mnie interesuje zielone w wersji z Concertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zielonego w Concercie, dlatego byłem ciekaw co tam za menu odkryłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiercilem i wyszlo ladnie czujniki montowalem na takie laski plastiku wyciskane z pistoletu ktory sie grzeje:)

Masz może jakieś fotki po montażu tych czujników ?

Są "znaki" do wiercenia w zderzaku ?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Ja wiercilem i wyszlo ladnie czujniki montowalem na takie laski plastiku wyciskane z pistoletu ktory sie grzeje:)

Masz może jakieś fotki po montażu tych czujników ?

Są "znaki" do wiercenia w zderzaku ?

Jestem na etapie składania elementów do montazu PDC na przód. I tu własnie nasuwa mi sie kilka pytań.

Nie chce kupowac nowego zderzaka - stad pomysl wiercenia otworów pod boczne czujniki.

Czy taki uchwyt od passata podejdzie pod czujniki (teraz to numer 1S0919275A poprzedni numer to 4H0 919 275 A) - Ponoć nowy numer to jakies zmiany konstrukcyjne - tak czy inaczej pewnie zakoncze na 4H0 919 275 A - łatwiejszy w zakupie...

1 * passat numer 3C5 919 491

PASSAT B6 UCHWYT MOCOWANIE CZUJNIKÓW PDC 3C5919491 (4126379245) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

passat_uchwyt_czujnika_4126379245.jpg

2 * superb 2 numer 3T0 919 485

DRZAK SENZORU - 3T0919485 PARKOVANI PREDNI - SUPERB 2 , - Držáky nárazníku | CC-Autodily.cz

2_skoda_superb_3_T0919485.jpg

3 * tez ponoć superb 2

DRZAK SENZORU - 3T0919487 GRU PARKOVANI PREDNI LEVY SUPERB 2 , - Držáky nárazníku | CC-Autodily.cz

3_skoda_superb_3_T0919485.jpg

Są jeszcze takie - ale tylko na ebayu

BMW/Mercedes/VW/Audi/Peugeot/Skoda/ Volvo PDC-Sensor-Halter / Parksensor-Halter | eBay

Länge: 80mm

Breite: 30mm

Höhe (mit Befestigungsclip): 28mm

Innendurchmesser: 22mm

Wiazka zakupiona , teraz reszte gratów musze zakupic...

Prosba o potwierdzenie Waszych opinii dot powyzszych uchwytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z kumplem właśnie na temat PDC przód i coś tam napominał że oryginalnie są zaznaczone dziury na PDC w zderzaku więc nie wierci się na oko :) Sam też będę niebawem zakładał PDC na razie zderzak u lakiernika. Wiązka już jest czujniki również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednim zderzaku sa zazanczone miejsca do wywiercenia otworów pod mocowanie czujnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z kumplem właśnie na temat PDC przód i coś tam napominał że oryginalnie są zaznaczone dziury na PDC w zderzaku więc nie wierci się na oko :) Sam też będę niebawem zakładał PDC na razie zderzak u lakiernika. Wiązka już jest czujniki również.

Jak prowadziłeś wiązkę z tyłu do przodu ??

Gdzie łączyłeś wiązki zderzaka z wiązka "do tyłu" ??

Masz fotki jakkies porobione ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Za cholorę nie mogę się połączyć z modułem 10 park assist. Mam orginalnego VCDSa, z tyłu sterownik 8K0 919 475H. PDC działa piszczy a w MMI 3G low odznaczone APS i parking help. Fajnie bybyło zobaczyć obrazek na wyświetlaczu.

Ma ktoś propozycję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz w połaczeniach z listy Gateway

Wcześniej sprawdzałem i błędów nie było jutro sprawdze jeszcze raz może na innym kabelku

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 22:20 ----------

sprawdz w połaczeniach z listy Gateway

Wcześniej sprawdzałem i błędów nie było jutro sprawdze jeszcze raz może na innym kabelku

Na drugim kabelku też nie odczytuje 10. WRC możesz podpowiedzieć co sprawdzić I jak to zrobić w GATEWAY??

Please

Właśnie siedze w limuzynie podpięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Jestem początkujący poprostu lamerstwo. Nie maiłem włączonego zapłonu (myślałem, że włożony kluczyk wystarczy). Teraz jest pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B8 - Installazione sensori parcheggio anteriori - by darkeagle -

"Italiański" opis instalacji PDC przód. Niby ładni opisane/rozrysowane ale nie wszystko rozumiem :/

57700474.jpg

Jak wejść ze środka auta na zewnątrz ? do komory silnika ?? sa tam jakies przpusty ??

Którędy najlepiej puścić wiązkę z tyłu do przodu i gdzie ją połączyć ?? Po stronie kierowcy ? pasazera ?

Moze mi to ktoś w prosty sposób opisać ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke bedziesz robil czy Kufatec ?

Wiazka od Kufateca ciagniesz w dole prawego słupka A , idzie tam gruba wiazka na zewnatrz .

Wtedy trzeba sciagnac nadkole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Uruchomiłem wiele funkcji w mojej A4. Chciałem uruchomić wsparcie graficzne dla tylnych sensorów cofania ale mój moduł nie obsługuje tego (8K0 919 475 F). Postawnoiłem kupić nowy modół który obsługuje 8 czujników i wsparcie graficzne (8K0 919 475 A - 8 czujników, wsparcie graficzne). Niestety czujniki po podłaczeniu wogóle nie działają nie mówiąć o grafice. Czy któs może pomóc co zrobić, co trzeba dokupić? Czy wyświetlacz też musi być zmieniony? Teraz jest bez nawigacji. Jak sprawdzić jaki wyświetlacz jest? Proszę o pomoc.

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

a na audi concert da radę to uruchomić?

tak

W jaki sposób? Proszę o pomoc. Witam wszystkich i proszę o pomoc. Uruchomiłem wiele funkcji w mojej A4. Chciałem uruchomić wsparcie graficzne dla tylnych sensorów cofania ale mój moduł nie obsługuje tego (8K0 919 475 F). Postawnoiłem kupić nowy modół który obsługuje 8 czujników i wsparcie graficzne (8K0 919 475 A - 8 czujników, wsparcie graficzne). Niestety czujniki po podłaczeniu wogóle nie działają nie mówiąć o grafice. Czy któs może pomóc co zrobić, co trzeba dokupić? Czy wyświetlacz też musi być zmieniony? Teraz jest bez nawigacji. Jak sprawdzić jaki wyświetlacz jest? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke bedzie robil czy Kufatec ?

Wiazka od Kufateca ciagniesz w dole prawego słupka A , idzie tam gruba wiazka na zewnatrz .

Wtedy trzeba sciagnac nadkole :wink:

Wiazke bedzie robil kolega polecony "przez forum" na dlugosci podane przez Ciebie na pierwszej stronie.

Generalnie gdzie nie patrze wszyscy polaczenie wiazek robia w okolicy przedniej lampy po stronie pasazera. Inna sa tylko drogi dojscia (albo przez obudowe kompa....albo przez slupek A pasazera....) do tego miejsca-dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem tego komentarza. Ja czytałem wszystkie i dlatego się zapytałem. Moje radio to Audi Symphony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem tego komentarza. Ja czytałem wszystkie i dlatego się zapytałem. Moje radio to Audi Symphony.

Podałem ci kodowanie do sterownika 4 kanalowego , niestety nic nie wspomniałes ze masz RADIO SYMPHONY .

A yswietlacz jaki masz ? kolor ? czerwony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiem tego komentarza. Ja czytałem wszystkie i dlatego się zapytałem. Moje radio to Audi Symphony.

Podałem ci kodowanie do sterownika 4 kanalowego , niestety nic nie wspomniałes ze masz RADIO SYMPHONY .

A yswietlacz jaki masz ? kolor ? czerwony ?

Kolorowy, tzn zielony jest jak do telefony przez Bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...