Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w następnym tygodniu jestem cały czas na miejscu więc jak najbardziej :good:

Opublikowano

tak, zawiecha -30mm bo taka jest w S-line w A5 :kox:

Jedrku to totalna nieprawda.......roznica miedzy standardem a sline wewnetrznym to 10mm....Nie piszmy takich bajek..

Opublikowano
  • Autor

Pawle, tak słyszałem (może to nieprawda). Zawieszenie sportowe -20mm, a S-line -30mm. ja mam oznaczenie 1BE, jak będę jechał do serwisu to najwyżej zapytam aby się upewnić.. jeśli masz rację to dowiedziałem się kolejnej rzeczy o A5 :good:

Opublikowano

Zawieszenie sportowe tylko jest utwardzone i nie jest nic obnizone.Czyli oznaczenie 1BE.

Zawieszenie Sline jest utwardzone i obnizone o 10 mm oznaczenie na wlepie 1BV.

Tak to jest w A5.

Opublikowano

w następnym tygodniu jestem cały czas na miejscu więc jak najbardziej :good:

goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;)

Opublikowano

w następnym tygodniu jestem cały czas na miejscu więc jak najbardziej :good:

goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;)

A ja? :polew:

Opublikowano

no tez tez:D :kox:

Opublikowano

Zawieszenie sportowe tylko jest utwardzone i nie jest nic obnizone.Czyli oznaczenie 1BE.

Zawieszenie Sline jest utwardzone i obnizone o 10 mm oznaczenie na wlepie 1BV.

Tak to jest w A5.

potwierdzam,

też się tego dowiedziałem,

a jak tam z komfortem ktoś wie w porównaniu np do 1BE i 1BV w b6/b7 ?

Opublikowano

Do zawieszenia w A4 B8 czy A5 bralbym jeszcze pod uwage stabilizatory bo sa rozne grubosci :wink4:

Z tego co pamietam dla przykladu przy 1BA stabilizator 19 mm a 1BE 26,5 mm

Opublikowano

w następnym tygodniu jestem cały czas na miejscu więc jak najbardziej :good:

goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;)

:good: tylko nie wiem czy będę miał auto na miejscu :mysli: w razie czego uruchomimy a4-kuj-pom-spot-taxi :decayed:

Opublikowano

No Jędrzej autko :kox::good:

Opublikowano

w następnym tygodniu jestem cały czas na miejscu więc jak najbardziej :good:

goood:) trza tez Renia wydzwonic i sie ustawic;)

:good: tylko nie wiem czy będę miał auto na miejscu :mysli: w razie czego uruchomimy a4-kuj-pom-spot-taxi :decayed:

Służę pomocą :gwizdanie:

Opublikowano

Pawle, tak słyszałem (może to nieprawda). Zawieszenie sportowe -20mm, a S-line -30mm. ja mam oznaczenie 1BE, jak będę jechał do serwisu to najwyżej zapytam aby się upewnić.. jeśli masz rację to dowiedziałem się kolejnej rzeczy o A5 :good:

Masz 1BE???Masz slina wewnetrznego powinnienes miec 1BV... :mysli:

Jezdzilem A5 z 1BE jest twardsza od mojej ale wysokosc zawieszenia bankowo to samo..

Opublikowano
  • Autor

tak, mam 1be na 100%, ale moge dopiero sprawdzic i upewnic sie w niedziele. Bo teraz jestem poza Bydgoszcza, a a5 zostalo w domu

Opublikowano

Pawle, tak słyszałem (może to nieprawda). Zawieszenie sportowe -20mm, a S-line -30mm. ja mam oznaczenie 1BE, jak będę jechał do serwisu to najwyżej zapytam aby się upewnić.. jeśli masz rację to dowiedziałem się kolejnej rzeczy o A5 :good:

Masz 1BE???Masz slina wewnetrznego powinnienes miec 1BV... :mysli:

Jezdzilem A5 z 1BE jest twardsza od mojej ale wysokosc zawieszenia bankowo to samo..

przy z akupie obecnie A5 Sline można miec 1BE lub 1BV... wybór jest i można zrezygnowac z 1BV na rzecz 1BE

Opublikowano

Czyli Jedrku u Ciebie ktos zrezygnował....taki wniosek z tego.Bo na 100% standardowo przy Slinie wewnetrznym jest 1BV i masz auto nizsze o 10mm(co jest nawet w konfiguratorze wymienione sprawdz sobie)

Jak zamawiasz utwardzone zawieszenie bez wewnetrznego Slina to masz 1BE...twardsze ale nic nie obnizone,wysokosc jak w 1BA.

Tak ma mój sasiad i faktycznie jego auto jest twardsze troche, natomiast optycznie na wysokosci zero roznicy miedzy moim.

Opublikowano

za***ista :kox: nie zmieniaj felg najladniejsze sa rozdwojone piecioramienne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

felgi będą zmienione na 100%.. jak będzie kasa to na przyszły sezon kupię już 19" :kox:

Opublikowano

chyba ze tak :naughty: ale wzor masz za***isty przynajmniej moim zdaniem

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) też uważam, że zły nie jest :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.