Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fotki :thumbup1: i furka:kox:

Opublikowano
Dystans, dystans i jeszcze raz dystans, a tak poza tym to very nice :thumbup1:

dokładnie, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to schowane koła:kwasny:

reszta jest bajka:wink:

Opublikowano

hehe Jedras mówiłem Ci, że dystans jest konieczny :decayed:

Opublikowano

A5 jednak jest piękne :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za wszystkie komentarze :) dystanse powinny wpaść, ale póki co kasy na mody brak :thumbdown:

a tymczasem dzisiaj wpadł nowy, praktyczny mod do.. bagażnika :decayed:

tak było jeszcze wczoraj (niestety foto z mojego auta zostało przez przypadek usunięte :facepalm: ):

baganikex.jpg

a tak jest już dzisiaj po godzinie zabawy:

img2115u.jpg

z bonusem:

img2118g.jpg

a tu już stary boczek poza autem:

img2116ve.jpg

niestety nowy boczek różni się delikatnie kolorem, ale mi to nie przeszkadza. gniazdo jeszcze nie podłączone, ale wkrótce się to zmieni :whistling:

podziękowania dla Grzegorza (wrclaguna) za podesłanie schematu :hi:

Ledy na tył :eusathink:

nie wiem czy ledy w ogóle będą bo to "trochę" kosztowny mod.. :wallbash:

Opublikowano

wszystko fajnie :kox: ale ani słowa o końcówkach wydechu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Opublikowano
końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Słuszna decyzja Jedrek bez sensu by było wyrzucać 3-stówki w błoto

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

końcówek wydechu nie będzie. pojechałem na przymiarkę, w sumie teoretycznie pasowało i cena była bardzo dobra bo jak dla mnie miało to kosztować 310zł... no, ale mechanik z ASO sam mi odradził zakup bo stwierdził, że jak swoje końcówki wypoleruję to będzie wyglądało tak samo więc po prostu temat odpuściłem. a 300 zł piechotą nie chodzi i wolę to odłożyć do programu albo lusterek od S5..

Słuszna decyzja Jedrek bez sensu by było wyrzucać 3-stówki w błoto

Opublikowano

no ale jedrekx toć te na zdjęciach wyglądają jak moje - nie wiem jakby można jeszcze coś na to założyć - to co teraz masz to to nie są te zwykłe rynny co ja miałem jak auto przyszło :wink:

...dobrze ci powiedzieli bo bez sensu byłoby to zmieniać - różnica żadna by była :whistling:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

powiedz lepiej skąd wytrzasnąłeś ten boczek :wink:

Opublikowano
  • Autor
no ale jedrekx toć te na zdjęciach wyglądają jak moje - nie wiem jakby można jeszcze coś na to założyć - to co teraz masz to to nie są te zwykłe rynny co ja miałem jak auto przyszło :wink:

...dobrze ci powiedzieli bo bez sensu byłoby to zmieniać - różnica żadna by była :whistling:

dlatego też jak będzie trochę czasu to przepoleruję końcówki :good:

powiedz lepiej skąd wytrzasnąłeś ten boczek :wink:

a boczek trafił się u magików z Mironowa :decayed: w ASO ponad 300zł wychodzi, a ja u nich kupiłem za 120zł z wysyłką także uważam, że całkiem całkiem :whistling: no i pierwszy raz dokonałem jakiegoś moda w tym samochodzie sam :grin:

teraz pora odkładać na program, a następnie lusterka od S5... :kox: jeszcze się zastanawiam czy nie pomalować tylnego dyfuzora w czarny połysk :eusathink:

Opublikowano

program - si

lusterka - no

dyfuzor - si

:decayed:

Opublikowano

a mi się wydaje że dyfuzor w połysk będzie kupa :eusathink:

Opublikowano

Jędrek program i lusterka tak, ale nie dyfuzor fajny jest taki w pełnej serii :thumbup1: lepiej o fotelach z S5 pomyśl jak mówiłeś :kox:

Opublikowano
jedrek nie chcesz się może na auta zamienić? :polew:
Opublikowano

Ja tez mogę sie zamienić

Opublikowano

Auto cool ale ledy zrobiły by robotę z tyłu... :wink:

Opublikowano
  • Autor
jedrek nie chcesz się może na auta zamienić? :polew:

chciałbyś auto z takim małym silnikiem i bez Quattro? :decayed:

Auto cool ale ledy zrobiły by robotę z tyłu... :wink:

pomyślimy jak będzie kasa... najpierw jednak wpadnie program jakoś w sierpniu lub we wrześniu.. póki co trzeba odłożyć na wakacje bo ze znajomymi robimy sobie "Euro Trip" :naughty:

Opublikowano

tylko brak Q mnie odstrasza, resztę by się jakimś SWAPem przyjemnym ogarnęło :)

od kiedy dokładniej zaczęły z tyłu wychodzić ledy?

Opublikowano
  • Autor

model 2010, czyli jakbym miał miesiąc młodsze auto już bym miał ledy :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.