Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Kolejny S-line by jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gdyby to było A4 to bym wysłał.. niestety A5 nijak nie pasuje do kalendarza klubowego Audi A4 :decayed: może jak zrobimy sobie jakieś grupowe zdjęcie lub z jakąś klubową A4 to i moje A5 pojawi się w kalendarzu :wink:

Opublikowano

Jędrek grupowe jest ale wszyscy jesteśmy tyci tyci..mali :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zajebisto :slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dziś dokładnie mija rok odkąd odebrałem A5tkę... był to bardzo dobry rok jeśli chodzi o samochód, sprawił mi wiele frajdy i ani razu nie zawiódł. pokonaliśmy ponad 15kkm, póki co nie zauważyłem wielu wad. niemniej jednak jak dla mnie to auto ma 2 podstawowe wady:

-jest to coupe, a co za tym idzie boczne szyby powinny stanowić jak gdyby jedną całość i uważam, że szyby tylne też powinny się otwierać tak, jak w cabrio czy nawet starym Mercedesie W124 Coupe

-drugą wadą są pasy. przy moim wzroście i ustawieniu fotela często pas mam na szyi :thumbdown:

oprócz tego nie mam innych zastrzeżeń. auto jest ekonomiczne, nie wciąga tyle oleju co 2.0TFSI (nie muszę dolewać między przeglądami), daje frajdę z jazdy mimo, że to FWD. niedługo mam nadzieję, że przyjemności będzie więcej jak wpadnie CHIP, a takową modyfikację planuję gdzieś w okolicach września...

konkluzja jest taka: polecam A5 z silnikiem CAHA :decayed:

Opublikowano

a od wrzesnia będziesz sie czul jak małe dziecko z drugim resorakiem...jak dostaniesz gift w postaci 205KM/430Nm

Opublikowano
dziś dokładnie mija rok odkąd odebrałem A5tkę... był to bardzo dobry rok jeśli chodzi o samochód, sprawił mi wiele frajdy i ani razu nie zawiódł. pokonaliśmy ponad 15kkm, póki co nie zauważyłem wielu wad. niemniej jednak jak dla mnie to auto ma 2 podstawowe wady:

-jest to coupe, a co za tym idzie boczne szyby powinny stanowić jak gdyby jedną całość i uważam, że szyby tylne też powinny się otwierać tak, jak w cabrio czy nawet starym Mercedesie W124 Coupe

-drugą wadą są pasy. przy moim wzroście i ustawieniu fotela często pas mam na szyi :thumbdown:

oprócz tego nie mam innych zastrzeżeń. auto jest ekonomiczne, nie wciąga tyle oleju co 2.0TFSI (nie muszę dolewać między przeglądami), daje frajdę z jazdy mimo, że to FWD. niedługo mam nadzieję, że przyjemności będzie więcej jak wpadnie CHIP, a takową modyfikację planuję gdzieś w okolicach września...

konkluzja jest taka: polecam A5 z silnikiem CAHA :decayed:

oby tak dalej :banan: - chciałbym być tak samo zadowolonym :wink:- ciekawe czy to coś ze mną jest nie tak czy z nim :whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor
.......a tort był :naughty:

i szampan :kox: teraz kwestia programu.. a potem? nie wiem co :decayed:

Opublikowano

Też jestem bardzo zadowolony a niebawem minie 2 lata...

A brak regulacji wysokości pasów to faktycznie zgroza,nie wiem jak mogli to ominąć...mnie też pasy uwierają o szyję...

Opublikowano

Trzeba rozbić szampana jak o statek żeby uczcić

Opublikowano

a w sportbacku jest regulacja wysokości pasów :decayed:

Opublikowano

Jędrek sprawdż 17 Instruments ---> Adaptacja 10---> kanał 19 ---jaką masz wartość ???? :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no to nowe mody, jak na klubowicza przystało :decayed::

65893869.jpg

85322411.jpg

wkrótce wpadnie coś nowego :naughty:

Opublikowano

jest rok 2012, Polska w UE, a Ty wciąż na podwórku nie masz kostki brukowej ? :facepalm:

:polew::bag:

Opublikowano

Powinien mieć granit nie tylko kostkę brukową a065.gif

Opublikowano
  • Autor
jest rok 2012, Polska w UE, a Ty wciąż na podwórku nie masz kostki brukowej ? :facepalm:

:polew::bag:

:decayed: to nie jest u mnie na podwórku tylko wjazd na posesję od boku.. niestety miasto pożydziło i nie doprowadzili nam wjazdu od tej strony :thumbdown: od właściwej strony mam piękny asfalt, a na terenie też jakaś tam kostka jest :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

co tu taka cisza :whistling:

jakie dalsze plany??

Opublikowano
  • Autor

cisza bo nic się nie dzieje :decayed: dalsze plany modyfikacji są, zobaczymy jak będzie z funduszami.. planuję:

-podłączenie gniazda w bagażniku

-lampy LED z modeu 2010, te "neony" z MY 2012 mi się nie podobają

-ledowe podświetlanie tablicy, dalej tego nie zrobiłem :decayed:

-no i program

póki co cieszę się z jazdy i zaczynam odkładać na w/w mody

Opublikowano

no neony powiem ci ze kozak :slina:

a co do podswietlenia to juz dawno powinno siedziec przeciez 100 cie nie zbawi zadbaj o wyglad autka hehehe:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.