Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ty Jedrex mieszkasz? Dzicz normalnie...:facepalm:

Albo się przyznaj ze z AC kombinujesz:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg, znaczki ukradli mi w mieście za miedzą -> w Toruniu. gdybym miał tablice CB to byłoby to zrozumiałe, ale mam obce numery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Trzeba było kupić przynajmniej miałbyś pewność że pasuje.

a tak serio to mogłeś kupić i odebrać osobiście :) gość by się zdziwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki H4mm3R'owi zamówiłem znaczek S-line na błotnik (dzięki Tomek! :hi:), teraz pozostało jeszcze kupić znaczek w grill.. tak w ogóle to chyba znalazłem mój znaczek na allegro :grin::facepalm:

Trzeba było kupić przynajmniej miałbyś pewność że pasuje.

a tak serio to mogłeś kupić i odebrać osobiście :) gość by się zdziwił

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał podobną sytuacje ale z inną częścią i co? Nic gościowi nie zrobili a frajer dalej pewnie kradnie. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz przegięcie

Często jestem w Toruniu, jest tam dużo bydła, ale nie myślałem, ze spadli aż tak nisko, zeby kraść znaczki z aut

Gdzie mniej-wiecej to było? Tak na przyszłość, żebym wiedział. Ponaklejam sobie m5 wokół auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznałeś, że to akurat Twój znaczek ? :decayed:

dziwnym zbiegiem okoliczności, kilka dni po kradzieży mojego znaczka pojawił się na allegro znaczek w grill od A5, w okolicach Torunia.. :whistling:

To juz przegięcie

Gdzie mniej-wiecej to było?

UMK, zarówno w jednym jak i w drugim przypadku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne studenciny z Torunia i okolic

nie ma tam gdzies monitoringu? Albo na strzeżony stawiaj, ja tak tobie będąc w tej wsi, bo strach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w miejscu, gdzie stało auto nie ma monitoringu.. no cóż, zdarza się. teraz jeżdżę tam Fordem :wink:

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 20:33 ----------

z nowości to znaczki wróciły na miejsce :grin::facepalm: czy będą jakieś mody? trudno mi powiedzieć, gdyż jestem na etapie jazd testowych kilkoma modelami aut. :whistling: wczoraj jeździłem Passatem B7 2.0TDI 177 koni DSG i o dziwo byłem pod wrażeniem.. Passatem jeździłem, gdyż w Bydgoszczy nie ma testówki CC.. póki co zabieram się za nowy/dodatkowy biznes, więc kto wie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podoba nowe S3 Limousine... :decayed:

Jest na sprzedaz w gdansku w salonie , lekko uzywane ale nie stoi wsrod uzywek tylko na hali z nowymi

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Rok 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podoba nowe S3 Limousine... :decayed:

czekam na kontakt z Audi w celu jazdy testowej nowym A3 :decayed: mi się też strasznie podoba nowe A3/S3 Limousine i jakbym miał wrócić do A3 to tylko w tym nadwoziu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że nowe A3 wymiata sedan bardzo fajnie wygląda widziałem na żywo i poważnie jest mega kosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, wszystko jest kwestią gustu :wink:

Oczywiscie masz racje , jak dla mnie jak na zewnątrz naprawdę daje rade to w środku ? Nie jestem fanem okrągłych nawiewow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...