Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście :grin::decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

postaram się zmierzyć jutro (choć nie obiecuję, że znajdę czas). dziś już nie zdążę. z drugiej strony mam jeszcze znaczek więc nie ma problemu..

Bydgoszcz:facepalm:

:decayed:

w Toruniu mi to zrobili :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

http://i.imgur.com/ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

cały czas uważam, że łapy powinno się upier...lać za takie rzeczy :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, skoro prawo mamy do d*py to to by była najlepsza kara .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do kolegi, czy umiał byś mi zmierzyć wymiary ile dokładnie cm od góry i od strony drzwi jest ten znaczek (teraz klej):decayed:

postaram się zmierzyć jutro (choć nie obiecuję, że znajdę czas). dziś już nie zdążę. z drugiej strony mam jeszcze znaczek więc nie ma problemu..

Bydgoszcz:facepalm:

:decayed:

w Toruniu mi to zrobili :facepalm:

mozemy sie dogadac i podczas mojej nieobecnosci mozesz auto parkowac u mnie pod blokiem na podziemnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że w A5/B8 i nowszych znaczki są na blachach. K..wa złodziejska jak się przysadzi nieumiejętnie, to śrubokrętem porysuje - listew z B6 tak szkoda nie było :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście :grin::decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 12:03 ----------

także tego..

http://i.imgur.com/ZOWeGyQ.jpg

dziś mi ukradli znaczek S-line. na błotniku, który mi porysowali 2 lata temu...

tak więc potrzebuję numeru znaczka S-line na prawy błotnik do A5.. pomoże ktoś?

Ale uje... felga...!! Panie! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowana na szary mat :grin::decayed: muszę je jakoś opłukać bo lada dzień w końcu letnie założę (dopiero :facepalm:) no i znaczek wypadałoby w końcu zamówić. :kwasny:

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 13:43 ----------

Kolejny znaczek nie mój... tym razem skradziono mi przedni znaczek audi :/ w tym samym miejscu.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. doszedłem do wniosku, że do Torunia będę jeździć fordem z firmy.. A5 będzie odpoczywać pod firmą. teraz tak się zastanawiam czy przedniego znaczka nie dać czarnego.. jutro pstryknę foto jak wygląda "tuning wersja" bez znaczka..

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 23:54 ----------

tak "to" wygląda...

CH8ffI6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak się zastanawiam. na allegro jakiś czarny znaczek kosztuje 139 zł, ciekawe ile by kosztował zwykły chrom + malowanie.. no właśnie i czym ewentualnie pomalować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka,dawaj jak było

dokładnie...nie ma co kombinować :whistling:.......jak ktoś będzie miał zayebać i to i czarny zayebie...myśląc ,że ori eslajn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...