Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A5 CAH] Kolejny S-line by jedrekx


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Jędrek a nie brałeś pod uwagę lamp z modelu 2012.

Zna ktoś kogoś z okolic Wrocławia co ogarnia temat lamp (montaż+kodowanie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku brałem. ale jak zobaczyłem jak świecą to przestałem brać :wink: po prostu mi się nie podobają, dlatego też wziąłem te z modelu 2010. poza tym cena lamp 2012 jest o niebo wyższa niż tych :decayed: montaż ledów pod tablicę przesunięty na przyszły tydzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: cały czas się zastanawiam nad zawiasem.. ale gwint chyba byłby lepszy od sprężyn ze względu na to, że w zimie na 17tkach zdarza się, że trę :decayed:

a tymczasem dziś założyłem w końcu ledy pod tablicę

świeci za***iście :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: cały czas się zastanawiam nad zawiasem.. ale gwint chyba byłby lepszy od sprężyn ze względu na to, że w zimie na 17tkach zdarza się, że trę :decayed:

Tu się niema nad czym zastanawiać, szkoda kasy na sprężyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy na wiosnę :decayed: w tym lub w przyszłym tygodniu może montaż lamp, a w listopadzie na 99% wizyta R Performance :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: cały czas się zastanawiam nad zawiasem.. ale gwint chyba byłby lepszy od sprężyn ze względu na to, że w zimie na 17tkach zdarza się, że trę :decayed:

a tymczasem dziś założyłem w końcu ledy pod tablicę:

http://imageshack.us/a/img27/2329/tablicaa.jpg

świeci za***iście :kox::kox::kox:

:thumbup1::yes2: ale tablice to mogłeś umyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiiii :decayed: brawie czysta.. tak, jak prawie czyste auto :facepalm:

:grin: teraz czekam na lampy :wink:

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 21:52 ----------

AUDI RS5 skora skory fotele RECARO kubelki A5 S5 (2714882999) - motoAllegro :wink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem je... wrzuciłem nawet na facebooka ogłoszenie, że sprzedam nerkę po niskim przebiegu. w dodatku bezwypadkową :grin: cholera nikt nie chciał kupić za 18999 :decayed: foteliki świetne :kox: ale zostawię ten zakup dla Ciebie żebyś też miał odrobinę frajdy po odkupieniu ode mnie :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem je... wrzuciłem nawet na facebooka ogłoszenie, że sprzedam nerkę po niskim przebiegu. w dodatku bezwypadkową :grin: cholera nikt nie chciał kupić za 18999 :decayed: foteliki świetne :kox: ale zostawię ten zakup dla Ciebie żebyś też miał odrobinę frajdy po odkupieniu ode mnie :grin::grin::grin:

Lipa bo bez pakietu schowek :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...