Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Któredy z Częstochowy do Darłówka


dobry_k

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, tak jak w temacie jestes ciekaw czy ktos z Was nie ma obcykanej jakiejs prostej trasy do Darłowka, wchodzac i wyznaczajac przez neta mozna jechac na wiele sposobów ale szczerze mowiac nie widzi mi sie w nocy z małym chrzesniakiem pchac sie przez jakies dziury gdzie beda kręte drogi i do tego sarny mogą jeszcze chodzic po drogach.

Jak wyznacze sobie hmm chyba wg mnie najszybsza droge czyli z czestochowy pionowo na gdansk a potem przez wejcherowo, lebork az do darlowka to zajmie mi to okolo 640km hmm co proponujecie,

Prosze o pewne wypowiedzie hmm najlepiej osob ktore juz jechaly i wiedza jak pojechac, pozdrowioneczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jazda w nocy to polecam Częstochowa-Łódź-Toruń-Bydgoszcz-Człuchów-Darłówek. W nocy przez te miasta przelecisz raz dwa, w dzień gorzej

równie dobrze możesz jechać na Konin-Gniezno-Złotów-Szczecinek

Tak wogóle polecam www.targeo.pl - to automapa online, z aktualnymi robotami drogowymi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm targeo.pl znam znam ale skoro piszesz ze dobrze sie tam przeleci to wezme to pod uwage:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm targeo.pl znam znam ale skoro piszesz ze dobrze sie tam przeleci to wezme to pod uwage:)

w łodzi nocą światłą powyłączane, a jak są to i tak poprzestawiane aby trasa tranzytowa nie miała problemu, mały ruch nocą bo odpadają miejscowi. w dzien to mozna kombinowac objazd ale jak noc to nawet sie nie zastanawiaj

rok temu osobówką przeleciałem przez łódź bezproblemów, w ostatnich tygodniach śmigałem kilka razy dostawczakiem na północ oczywiście w nocy, wszyscy tną 80-100 przez miasto, nawet tiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Panowie hmm to wiem ze przez Łódź sie dobrze jedzie noca, hmm tak samo na Włocławek jak i Toruń (hmm ciekawe czy przez włocławek zrobili juz droge czy nadal sa te wertepy) ale mi chodzi o droge juz za Toruniem.

To ze mozna na skroty jechac to wiem ale pytanie brzmi caly czas o to czy jest warto jechac przez jakis Człóchów itd czy walic prosto na Gdańsk i potem wybrzerzem?

Moze ktoś jechał tamtedy i lepiej wie w jakim statnie sa drogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 23 jade do Mielna tez w nocy i wybiore sie chyba na wroclaw pozniej poznan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry_k jedz na Człuchów, niema sensu na gdansk, a włocławek to nadal masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też mam zamiar zrobić hmm jakoś nie widzi mi sie jechac przez gdańsk tylko boje sie jednego ze bede jechal przez jakies pierniczone dziury hmm a nocą to wiadomo jak sie jedzie ;/

No ale nic zobaczymy jak bedzie, pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...