Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CoLo wiesz ilu nas musi być żeby w ECU zrobić grupowe hamowanie? Mają jakąś określoną minimalną ilość?

Z tego co widzę to chętni są:

JUZIU, Ja, Ty, Buba, marec-ki, dejf, Wandej.

Opublikowano

Nie wiem jeszcze...ale wierz mi, bedzie nas wiecej bo temat bedzie tez na SR ;)

Opublikowano

CoLo - jaką cenę obstawiasz za ośkę przy hamowaniu przypuśćmy 15 aut?

Opublikowano

ostatnio było

ośka:

110 z AFR

90 bez AFRu

4x4:

150 z AFR

130 bez

przy min 20 autach

moze da rade to samo albo lepiej :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

o to dobre ceny :good:

Opublikowano

Co to AFR ?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

skład mieszanki :) dobra rzecz szczególnie jak masz jeszcze w aucie wskażnik afr :cool1:

Opublikowano

Z chęcią sprawdzę czy moja efektywnie wykorzystuje paliwo?! :)

No to nie pozostaje nic innego tylko zebrać ekipę - CoLo, rozumiem, że z ilością nie będzie problemu ale jak myślisz kiedy (pi razy drzwi) przystąpimy do działania/hamowania? Pytam bo urlopik mi się kroi a jeszcze mogę termin dopasować.

Opublikowano

Z chęcią sprawdzę czy moja efektywnie wykorzystuje paliwo?! :)

No to nie pozostaje nic innego tylko zebrać ekipę - CoLo, rozumiem, że z ilością nie będzie problemu ale jak myślisz kiedy (pi razy drzwi) przystąpimy do działania/hamowania? Pytam bo urlopik mi się kroi a jeszcze mogę termin dopasować.

Nie wiem, trzeba auto ogarnac zeby bylo w 100% sprawne i osoba ktora bedzie to kminic tez cos miala do poprawy.

jak cos bede wiedzial to napisze w temacie

Opublikowano

CoLo, ja tez sie pisze na 100% na hamowanko AWD, ciekawe ile wyjdzie w stosunku do tych 280, ktore wyplulo na jesieni u Rogala :)

Opublikowano

Nie wiem, trzeba auto ogarnac zeby bylo w 100% sprawne i osoba ktora bedzie to kminic tez cos miala do poprawy.

jak cos bede wiedzial to napisze w temacie

Panowie bez jaj !! jak coś organizujemy to idźmy za ciosem a nie takie pier....e o szopenie :gwizdanie: To nie jest lista na grupowe chipowanie, gdzie faktycznie można ustalać odległe terminy. Robimy konkret listę, umawiamy się w którąś sobotę sierpnia i jedziemy z koksem a nie ja muszę poprawić to, ja tamto :kox:

Opublikowano

Nie wiem, trzeba auto ogarnac zeby bylo w 100% sprawne i osoba ktora bedzie to kminic tez cos miala do poprawy.

jak cos bede wiedzial to napisze w temacie

Panowie bez jaj !! jak coś organizujemy to idźmy za ciosem a nie takie pier....e o szopenie :gwizdanie: To nie jest lista na grupowe chipowanie, gdzie faktycznie można ustalać odległe terminy. Robimy konkret listę, umawiamy się w którąś sobotę sierpnia i jedziemy z koksem a nie ja muszę poprawić to, ja tamto :kox:

To idz to powiedz gosciowi ktory bedzie to w duzej mierze zalatwial :decayed:

czill...nie dlugo cos pewnie wymyslimy. czekam na odpowiedz od niego ;)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Colo i jak z tym tematem bo coś ucichł? :cool1:

Opublikowano

Nie wiem, trzeba auto ogarnac zeby bylo w 100% sprawne i osoba ktora bedzie to kminic tez cos miala do poprawy.

jak cos bede wiedzial to napisze w temacie

Panowie bez jaj !! jak coś organizujemy to idźmy za ciosem a nie takie pier....e o szopenie :gwizdanie: To nie jest lista na grupowe chipowanie, gdzie faktycznie można ustalać odległe terminy. Robimy konkret listę, umawiamy się w którąś sobotę sierpnia i jedziemy z koksem a nie ja muszę poprawić to, ja tamto :kox:

no to dzwoń i załatwiaj :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odpuściliście temat?

CoLo - montujesz ekpię?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.