Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kierunki do alarmu, nie fabrycznego, jak podłączyć?? help...


Piter504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam alarmik ale nie udało sie podłączyć kierunków przy zakładaniu alarmu.....nie chciałem podłączac jak kierunki fabrycznego bo bałem sie ze będzie jakaś kolizja jak włączą sie oba alarmy jednocześnie...pomóżcie jak wiecie co i jak..bo ja sie nie łapie...a może to prostsze niz by sie wydawało...także prosże o rady :) PS przy grzebaniu w kablach od fabrycznego alarmu cos sie dziwnego stalo jakieś zwarcie którego jedynym efektem jest to iż alarm dłużej sie uzbraja..fabryczny....diody świecą ponad minute ciągłym światłem...może ktoś wie o co kaman...bo ja już sie boję cokolwiek dotykać:/ a i nie wiem czy przy tym nie wyłączyły sie czujniki ruchy te w słupkach...bo też podejrzewałęm już nie pamiętam czy to napewno...wiec prosże o pomoc..pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym podlaczyc vaga i przeprowaszic test, wejdz w centralny,test potem zobacz bledy,osobiscie proponowalbym odlaczyc stary i zainstalowac nowy,bo skompatybilowac dwa alarmy nie jest ciezko,ale w razie komplikacji ciezko zlokalizowac,ktory nawala[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 20:57 _________________________________________________jesli wiesz ,ze jest gdzies zwara ,to lepiej ja zlokalizuj, usun i powiedz czy cos sie zmienilo[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 21:04 _________________________________________________a jeslichodzi o polaczenie kierunkow,to mozesz je wypiac ze starego alarmu i podpiac do nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest centralka alarmu??????????????? fabrycznego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to alarm wbudowany jest w pompkę (sterownik) centralnego zamka w bagażniku po lewej stronie, ale w celu podpięcia dodatkowego alarmu nie musisz wypinać sterowania kierunkowskazami z pomki, tylko podpiąć się w instalacje (najłatwiej na słupku z lewej strony) w przewód czarny/zielony i czarny/biały. Należy pamiętać aby przy fab. czuj. ruchu nie stosować w alarmie dodatkowym, bo się zakłócają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest centralka alarmu??????????????? fabrycznego....

pytasz o centralke,a jak podlaczyles drugi alarm?

pompka w b5 jest z prawej strony,za wlewem paliwa(w bagazniku),po lewej masz syrenke

jesl ipodlaczyles dwa alarmy rownolegle to moze byc problem,kompatybilowanie dwoch alarmow nie polega na ukladaniu kabli osobno bo jeden alarm moze odebrac akcje drugiego,jako probe wlamania do auta ,to polega na wykorzystaniu instalacji starego alarmu do podlaczenia nowego

wlacznik sygnalizacji alarmu kierunkami przewaznie jest w zamku kierowcy tam probuj sie wpiac,a jak nie ,to idz po kablach od kierunkow i znajdziesz miejsce ,gdzie sie bedziesz mogl wpiac,

pamietaj nie mozesz miec dwoch alarmow na raz

http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/57/2636100/

tu masz schemat ori alarmu ,jak nie bedziesz tego mogl zobaczyc ,to zaloguj sie

http://www.vagcat.com/epc/cat/au/A4/1998/218/57/2638804/

a tu schemat kabli

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest centralka alarmu??????????????? fabrycznego....

pytasz o centralke,a jak podlaczyles drugi alarm?

pompka w b5 jest z prawej strony,za wlewem paliwa(w bagazniku),po lewej masz syrenke

jesl ipodlaczyles dwa alarmy rownolegle to moze byc problem,......

tzn wiem ze rownolegle nie podłącze dwóch, i tak pytam o podłączenie kierunków pod jeden...dlatego od fabvrycznego chcę odłączyć....

..... ale w celu podpięcia dodatkowego alarmu nie musisz wypinać sterowania kierunkowskazami z pomki, tylko podpiąć się w instalacje (najłatwiej na słupku z lewej strony) w przewód czarny/zielony i czarny/biały. .....

i tu właśnie nie chcę robić jak kolega radzi bo to chyba nie bardzoi by 2 niezależne alarmy uruchamiały jednocześnie kierunkowskazy...czy kolega już tak robił????ja właśnie wolałbym wypiąc z fabrycznego....chcę mieć dwa niezależne alarmy bo fajnie można je ustawić ale kierunki muszą grać bo jak 2 będą chciały je włączać to nie wiem czy to wyjdzie wogóle....także poradzcie bo ja zamierzam wypiąć..chyba zę wszystko będzie grało to zostawiam..czekam na info:) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...