Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A komu się Avuski nie marzą :slina: Ta fela idealnie pasuje do Avanta :chytry:

Opublikowano

Mi się nie mażą już :decayed: Przejadły mi się :bag:

:decayed:

Opublikowano

A komu się Avuski nie marzą :slina: Ta fela idealnie pasuje do Avanta :chytry:

Jak chcesz to za 2000pln nawet Ci je przywiozę :naughty: :naughty:

Opublikowano

A komu się Avuski nie marzą :slina: Ta fela idealnie pasuje do Avanta :chytry:

Jak chcesz to za 2000pln nawet Ci je przywiozę :naughty: :naughty:

za 1900 plus zapas tu na miejscu :kox::good::hi:

Opublikowano

A komu się Avuski nie marzą :slina: Ta fela idealnie pasuje do Avanta :chytry:

Jak chcesz to za 2000pln nawet Ci je przywiozę :naughty: :naughty:

za 1900 plus zapas tu na miejscu :kox::good::hi:

:rant:

Opublikowano
  • Autor

1900zł a jaki stan bieżnika?

HaVoK a rogal takich nie ma może?

Opublikowano

1900zł a jaki stan bieżnika?

HaVoK a rogal takich nie ma może?

z 5-6mm, niewiem nawet w Quattro prawie sie nie zużywa :decayed:

Opublikowano

1900zł a jaki stan bieżnika?

HaVoK a rogal takich nie ma może?

mo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze poczekam bo w sumie mi się z felami nie śpieszy :no:

Opublikowano

1900zł a jaki stan bieżnika?

HaVoK a rogal takich nie ma może?

mo :decayed:

mo mo, ale ja nojpierw muszo zrobić troche gleba! Żeby jakoś wyglądoło. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nawal cementu do bagażnika, starczy :decayed:

Ja to chyba obniżę max o 30mm

Opublikowano

Ja teraz myślę o Kicie MTSa w sumie od gwintu jest gorszy tylko o tyle, że się nie opuszcza i nie podnosi, ale po rozmowie z Armisteadem wywnioskowałem, że na nasze "piękne" drogi lepiej się nadaje. Nie telepie się jak przy gwincie, tylko tak jakby tłumi te nierówności.

Temat na razie odstawiłem do czasu jak wróce z urlopu, wtedy będę rezać! :evil:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe fotki.

Opublikowano

Było brać jakieś 17ki, bo teraz kupiłes fele na zime:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

beda 17 ale trzeba poczekac troche:) te trafily sie ladne za bezcen. Ladnie leza na aucie :)

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 11:22 ----------

Małe pytanie. Lampki po liftingowe czarne FK czy normalne DEPO np ?

Opublikowano

nie poliftowych czarnych od FK, to sa tylko ringi, Depo ma czarne lampy zespolone

Ale tu raczej wybór jest tylko jeden słuszny

Opublikowano

za tą kase to masz bixenon valeo w jakim tylko chcesz kolorze, a bez porównania lepiej świeci niż te fk:wink:

Opublikowano
  • Autor

A można prosić o link. ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.