Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
DSC00626_zpsadfe0aac.jpg

kiedy ten sezon się zacznie :whistling:

:banan::banan::banan::banan::banan: jest mader faker dobry :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

Opublikowano

Junior jeszcze chwile poczekaj jeszcze cie bedzie wkur.. pogoda :D +28

Opublikowano
  • Autor
no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

jeszcze nie zabrałem się za klapę :facepalm: ale z tego co patrzyłem w necie to trochę rzeźby jest

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Junior jeszcze chwile poczekaj jeszcze cie bedzie wkur.. pogoda :D +28

uwielbiam taką pogodę :decayed:

Opublikowano
no kosa kosa junior oby tak dalej powiedz mi dużo roboty z tą klapą USA ???

jeszcze nie zabrałem się za klapę :facepalm: ale z tego co patrzyłem w necie to trochę rzeźby jest

to dawaj dawaj bo do sezonu coraz bliżej:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że nic się nie dzieje: właśnie odebrałem paczkę od Gwerty'ego :banan: BIX zrobiony na nówkach DEPO, z przetwornicami Koito D2S, soczewa od e60 i sama ramka pomalowana na czarno :kox: ale lampy wrzucę dopiero na wiosnę jak będę zbroił auto na sezon :decayed:

Opublikowano

Dawaj teraz a nie bedziesz czekał na jakieś wiosny :wink:

Opublikowano

nie bo posypią i mu sól wpierdoli lampy :naughty:

Opublikowano

Koło dobrze może wyglądać,czy mi sie wydaje czy ktoś je do bory przymierzał w tym samym garażu?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dawaj teraz a nie bedziesz czekał na jakieś wiosny :wink:
nie bo posypią i mu sól wpierdoli lampy :naughty:

:decayed: narazie dolatam na swoich całych czarnych valeo :wink: i tak czekam na żarniki jeszcze :wink:

Koło dobrze może wyglądać,czy mi sie wydaje czy ktoś je do bory przymierzał w tym samym garażu?:naughty:

ta, z Frykasem pasowaliśmy też do jego Bory, w sumie On załatwił mi to kółko :decayed:

Opublikowano

Dobrze w borze wyglądało,ale ja z wiadomych wzgledów jestem za audi więc czekam az założysz bo wzór w prostocie genialny:wink:

Opublikowano
  • Autor
Dobrze w borze wyglądało,ale ja z wiadomych wzgledów jestem za audi więc czekam az założysz bo wzór w prostocie genialny:wink:

no fakt, na srebrnej borze leżało pięknie to koło, ale nie umywają się do Rial'i które ma założone :decayed: na sezon wrzuca jeszcze zaciski od Porsche pomalowane na żółto, w tych rialach będą prezentować się obłędnie :decayed:

Opublikowano

ja akurat bym kładł bmw riale jakoś mi nie podchodzi tam chyba ze na żywo inaczej to wygląda,ale przynajmniej do Ciebie wpadnie to koło

Opublikowano
  • Autor
ja akurat bym kładł bmw riale jakoś mi nie podchodzi tam chyba ze na żywo inaczej to wygląda,ale przynajmniej do Ciebie wpadnie to koło

na tych Rialach jest taki klasyk, no i ma taki spas na tej borze że masakra. Regulacje gwintu ma powyciągane żeby niżej zejść :decayed: a te betoskie koła są niesamowite, mega się ciesze że mnie na nie namówił i że lądują u mnie :wink:

Opublikowano

No w każdym razie jak by Ci się znudziły to daj znać:naughty:

Opublikowano
  • Autor

th_nawiert_zps18f5bae6.jpg

Koła od bawarki powiercone, kompletuję resztę opon i przymierzam :banan:

Opublikowano

Piastę zmień na 10 śrub :decayed:

Opublikowano

będzie dobry Szogun :afro::peace:

Opublikowano

koło będzie dobrze miażdżyć ;) jaka szerokość felgi??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.