Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak uzbroisz zderzak, klape i glebe to bedzie kox:banan:

Opublikowano

No elegancko junior, teraz tylko do ziemi i bedzie za***iście :banan:

pozdro

Opublikowano
:slina: Piekny będzie ten sezon :decayed:
Opublikowano

grubo,ogarniaj detale i zapodaj fotki bo zapowiada się nieźle:naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak to zwykle bywa wszystko przeciąga się w czasie i dopiero majowy weekend pozwolił mi na wstępne ogarnięcie auta na sezon.

Najpierw kręciłem gwintem żeby jakoś auto posadzić

gewinde_zps756add3f.jpg

potem zmiana frontu

frontchange_zps17f9f6b3.jpg

grill S4, zderzak S4 (narazie z blachą), i lampy nowe depo z zabudowanym Bixenonem i samą czarną ramką :D

front_zps37035109.jpg

front1_zps9c2e7b96.jpg

a na tył zamiast LEDów Polifty a'la USA czyli całe czerwone:

back1_zpsf68f4380.jpg

backsun_zps34cd32b4.jpg

frontsun_zps0da28f1d.jpg

na dniach planuję zrobić jeszcze korektę lakieru bo po zimie jest w kiepskim stanie...

Opublikowano

pięknie jest :slina::thumbup1:

Opublikowano

no za***iście panie :naughty:

Opublikowano

Masz zdjęcie bix'ów z bliska?

Dobrze jest:kox:

Opublikowano

lampy mega siadły:jerk: będą ciemne szyby ?

Opublikowano

Jedyne co można powiedzieć :wink:

Obama-not-bad-300x228.jpg

ale antenę to masz jebutną :decayed:

Opublikowano

Pieknie Junior :kox:

Ale przydalo by sie troszke wiecej gleby, dasz rade schowac troche kolo i dac nizej czy nie da rady??

pozdro

Opublikowano
  • Autor
pięknie jest :slina::thumbup1:
no za***iście panie :naughty:

dzięki :hi:

Masz zdjęcie bix'ów z bliska?

Dobrze jest:kox:

na dniach porobię jakies foty :wink:

lampy mega siadły:jerk: będą ciemne szyby ?

myślałem żeby wszystkie równo delikatnie przyciemnić, ale zastanawiam się jeszcze nad tym... :wink:

Jedyne co można powiedzieć :wink:

http://digboston.com/wp-content/uploads/2012/09/Obama-not-bad-300x228.jpg

ale antenę to masz jebutną :decayed:

plan jest żeby wywalić antenę na dobre :decayed:

Pieknie Junior :kox:

Ale przydalo by sie troszke wiecej gleby, dasz rade schowac troche kolo i dac nizej czy nie da rady??

pozdro

dzięki, co do większej gleby to narazie niżej się nie da, planuję jeszcze ściągnąć koła i przednie dać do tokarza żeby mi zebrał dosłownie 4-5 mm z felgi to wtedy się schowa jeszcze :decayed:

Opublikowano

Fajnie wyszedł setup na sezon letni :wink4::good:

Opublikowano

Wyszło bardzo fajnie :)

Co do gleby przydałoby się jeszcze trochę niżej. Do stoczenia felg to chyba musisz mieć ogarniętego magika ;)

A jak po klepaniu rantów z przodu, były jakieś "straty" w lakierze? ;)

Opublikowano
  • Autor
Wyszło bardzo fajnie :)

Co do gleby przydałoby się jeszcze trochę niżej. Do stoczenia felg to chyba musisz mieć ogarniętego magika ;)

A jak po klepaniu rantów z przodu, były jakieś "straty" w lakierze? ;)

oczywiście :decayed: ale to minimalnie mi odprysł lakier w dwóch miejscach. A co do stoczenia alu to szukam w okolicy właśnie jakiegoś magika :decayed:

Opublikowano

No JUNIOR :D !!! :D teraz to wygląda ! ... ps, dawales jakies dystane na te kola?

Opublikowano
  • Autor
No JUNIOR :D !!! :D teraz to wygląda ! ... ps, dawales jakies dystane na te kola?

dzięki :wink: nie ma żadnych dystansów, dlatego tokarz musi mi zebrać trochę z amelinium, żeby przód się schował minimalnie :wink:

Opublikowano

Max miał chyba taką antenę jak w B7, cos takigo planujesz?

Opublikowano
  • Autor
Max miał chyba taką antenę jak w B7, cos takigo planujesz?

plan jest taki żeby się jej po prostu pozbyć :decayed: bo i tak muzyka z USB non stop w aucie. Chociaż Kobieta ostatnio mnie męczy żebym podłączył antenę bo czasami chce radia posłuchać :decayed:

Opublikowano

Też tak mam, radio to kupa :decayed: ale ja mam GPS w antenie i fajniej wygląda niż zwykła

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.