Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podoba mi się :kox: "dogleb" ile się da i będzie mistrz :wink:

Opublikowano

tłusto :slina:

Opublikowano

o f*ck..... pieknie wyszło!!!

Opublikowano

za***iste :slina::slina::wink:

Opublikowano

Lampy i fele profi, choć 18" byłyby chyba bardziej optymalne :wink:

Opublikowano
  • Autor

audiparkingfrontnoname_zps7e7c642a.jpg

wieczorem wrzucę foty z sobotniego zlotu :wink:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

Tak wyglądało auto na sobotnim zlocie miejscowego forum VAG "Zdwórzthersee 2013"

th_audi8_zps947e2b39.jpg

th_AudiZdwoacuterzthersee_zps604be50c.jpg

th_AudiZdwoacuterzthersee1_zps64e9d4c7.jpg

th_audi3_zpsa825802a.jpg

th_audi7_zps5bd58905.jpg

th_audi5_zps695e70d1.jpg

th_audi4_zps6a3da70a.jpg

Opublikowano

Jak mocno przód trze w skali od 1-10 ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jak mocno przód trze w skali od 1-10 ? :decayed:

jak jadę sam to oceniam na 2, jak z Dziewczyną to oceniam na 4 a jak z Kumplem to na 7 :grin:

Opublikowano
Jak mocno przód trze w skali od 1-10 ? :decayed:

jak jadę sam to oceniam na 2, jak z Dziewczyną to oceniam na 4 a jak z Kumplem to na 7 :grin:

:grin:

No to nie ma źle... Po tej fotce myślałem o 11-12 :decayed:

<a  href=AudiZdwoacuterzthersee1_zps64e9d4c7.jpg'

Opublikowano
  • Autor

dziwnie mi się opona ułożyła na tej prawej stronie, po lewo ładniej się naciągnęła. I tak szukam dwóch następnych opon na przód, bo te dwie przednie jakieś trefne, na lewej już mi balon wychodzi :facepalm: dlatego jest plan żeby kupić dwie nowe na przód :wink:

Opublikowano

ładuj 205 na przód, bo szkoda błotników

Opublikowano
  • Autor
ładuj 205 na przód, bo szkoda błotników

gdyby tylko takie były u nas :decayed:

Opublikowano

Jest mega :kox:

Opublikowano

dasz rade coś zebrać tych kół, żeby zwiekszyć ET? jakby sie ten przód schował troszkę to już by było mega:wink:

Opublikowano
  • Autor
dasz rade coś zebrać tych kół, żeby zwiekszyć ET? jakby sie ten przód schował troszkę to już by było mega:wink:

tak planowałem, szukam kogoś kto by takie coś zrobił :wink:

Opublikowano

Pooglądam na żywo 8-9 czerwca w Nysie :wink:

Opublikowano

kawał dobrej roboty

szacun

Opublikowano

:naughty: to z łódzkiego? możecie się skonfrontować:decayed:

audi-a4-b6-quattro-tyl-m14508.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ogladałem to Audi na wojnie PP w Łodzi. Mega siadły na niej te koła z BMW.

btw. Spóźniłem się jakiś tydzień z autem, miałem wjazd na tą wojnę ale niestety jak to często bywa plany się pie**** :facepalm:

Opublikowano

Junior obłędnie wygląda na tych felgach Twoja fura :slina:. Też se pomacam na Nysie :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.