Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina::slina: jest gruuubo, wpadaj na Łódź musze pomacać na żywo :wink:
Opublikowano

zunior fele gites tylko troche smalcu na nie i bedzie malina:wink: a z klapa co nie rezasz?:naughty:

Opublikowano

jest pieknie ..... koła kozaki

Opublikowano

Tez mi gleby brakuje,ale mysle,że jak wyczernisz opony to też to będzie inaczej wyglądało wszystko.Czekam aż ogarniesz wszystko,jaram sie:wink:

Opublikowano

wozidełko piekne:D Brakuje mi tutaj tylko relingów:P

Opublikowano
  • Autor
zunior fele gites tylko troche smalcu na nie i bedzie malina:wink: a z klapa co nie rezasz?:naughty:

no właśnie chyba wezmę klapę od lakiernika i sam ulepię USA bo on tak się 0pierdala z tematem że masakra :facepalm: zderzak miał być na gładko i od grudnia nie miał czasu :kwasny:

a wczoraj znajomy walnął pare shotów:

Audispringrolka_zps0bab1d4a.jpg

Audispringstartup_zps62b8b0aa.jpg

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

audiparking_zps5b3aa79c.jpg

jakby Ktoś był zainteresowany sesją auta to zapraszam: www.latelier.pl

Opublikowano

Robi niesamowitą robotę:slina:

Opublikowano

Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

Opublikowano
  • Autor
Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach :grin:

Opublikowano
Jak schowasz przód będzie igła, ale niestety uwydacznia się feler 19, auto stoi kilometr nad ziemią co mi osobiście się nie podoba, ale jak by ten wzór był w 18 rozbiłby bank:kox:

tutaj się zgodzę, auto stoi 3 piętra wyżej niż na 18stkach :grin:

Dlatego ja roti bardzo szybko popchnąłem dalej:decayed: mimo że u mnie dało się zejść nisko bo poniżej 60cm to i tak na 18 z rantem jest lepsze jebnięcie:wink: Ale działaj, bo wiadomo że ostateczne szlify dopiero dają efekt:wink: Jak możesz podeślij fotkę z przodem gdzie dobrze widać lampy bo zastanawiam się czy malować ramkę na czarno, czy zostawić srebrną:wink:

Opublikowano

no za***iście na fotkach się prezenci :naughty:

Opublikowano

pięknie siedzi:kox:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

no i wiadomo co profi foty to profi tez robią robotę:whistling:

Opublikowano
pięknie siedzi:kox:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

no i wiadomo co profi foty to profi tez robią robotę:whistling:

co fakt to fakt, dobre zdjęcie nawet powiem że dodaje uroku autu,

a co to tego że stoi wysoko to w sumie mi by pasowało bo straszne drogi są u mnie a na 18 to kusi o zglebienie na maxa hehe :naughty:

Opublikowano

Adi :good:

Opublikowano

Są tłuściochy te fele ;)

Widziałem na żywo z identycznymi parametrami na golfie IV i wyrywają papę z dachu!

Opublikowano

jest prze uj :kox:

Opublikowano

dobrze wygląda na tej feldze ;) z lakierem coś robiłeś konkretnego, że tak się błyszczy??

Opublikowano
  • Autor
dobrze wygląda na tej feldze ;) z lakierem coś robiłeś konkretnego, że tak się błyszczy??

jakiś tam szampon z woskiem :wink:

Opublikowano

jest megaaa kocur :decayed:

Opublikowano

zajbiście te przednie lampy siadły:slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.