Treść opublikowana przez Majka119
-
Za duże spalanie i błąd sondy lambda
błąd zniknął? tzn wywala go po skasowaniu
-
1.8 ADR wymiana rorządu.
jakiej firmy graty do rozrządu ,pompe wody polecacie jeśli jest tumik drgań tzn że napinacz też jest chydrauliczny ? tlumik drgań też sie wymienia ?
-
Pomarańczowy Avancik!
no kolorek za***isty zielone tez mi się podobają
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
moje Borbety 17" , 7,5j , Et45 , gumy Infinti 205/45 w zasadzie to na sprzedaż info na pw
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
kawał dobrej roboty szacun
-
Spocik w Wieluniu
kiedy coś działacie ludziska ?
-
[B5 AEB] Cyc Malina 1,8t Quattro+ gwint HR+18''... początek Przygody :)
no ładnie ładnie daj posłuchac bowa
-
Moja A4b5
Witam moja A4 B5 avant druga audica w rodzinie ( rodzice mają a6c5 ) tak wiem trochę koza wyszła na tych 17' 1996 r , 1.8 LPG , klimatronic 4 el szyby , trochę mam przy niej roboty ale nie mam kiedy w zasadzie to borbety na sprzedasz jak cos to pw
-
Spocik w Wieluniu
ja bym może wpadł Was poznać
-
Znaczenie ET Felgi
dobrodzieje jeszcze raz ja 1,7 cm styknie ??
-
stalówki oklejone stickerbomb
panowie może nie na furze ale u mnie wyszło tak z tym że to nie żadna folia a naklejka po naklejce
-
Znaczenie ET Felgi
własnie zarzucałem na 7,5" 205 / 45 / 17 i jest na równi
-
Znaczenie ET Felgi
teraz to już mam mętlik
-
Znaczenie ET Felgi
Nie istnieje taka zależność. to dodam że po włożeniu w felge wystaję gwint na 1,5 cm i tyle wkręci się w piastę , będzie ok czy za mało ? nie chce żeby mi koła odpadły w czasie jazdy
-
Znaczenie ET Felgi
panowie a jaka powinna być minimalna długość gwintu do felgi ET35
-
jakie śruby do felgi - kula czy stożek?
a do Et 35 jaka powinna być długość gwintu ? tak żeby mi w czasie jazdy koła nie odpadły
-
Infinity 05 sport - opinie
naciągnąłem je właśnie namoje bobrety za komplet dałem ponad 800 zł , ciekawe czy będę żałował zakupu
-
Spocik w Wieluniu
no tyż właśnie kiedy coś planujecie ?
-
Strefa motocyklistów
widzę że w C jeździsz ale zdjęcia fajne jak zwykle u Grzesia ja w zeszłym sezonie jakoś nie miałem możliwości polatać ale myślę że w tym jakoś to nadrobię http://images35.fotosik.pl/873/86be814ce87caf67m.jpg chwile mnie tu nie było w C nie stety ale mam zamiar to zmienić w tym sez a Ty co Ty bez sliderów ganiasz ?
-
Spocik w Wieluniu
siema ja też nowy jak coś będzie się działo i nie będę w robocie to też z chęcią wpadnę
-
Honorowe krwiodawstwo
ja dopiero ze 3 l oddałem i teraz pół roku przerwy bo byłem szyty
-
Strefa motocyklistów
coś ode mnie co by wam smaczka na sezon narobić tak przy okazji Buty Adrenaline Crx Wieluń ? Tablica.pl dychę opuszczam dla klubowiczów
-
Strefa motocyklistów
Melduję swoją obecność w braci motocyklowej , lat mam 19 , w siodle sezonów z 5 czy 6 w tym 2 na Suzie gsxr 600 k6, reszta to tzw małe ścigacze 125 i 50 .Obecnie zraziłem się torowaniem i właśnie tam próbuje swoich możliwości . Bywam na zlotach i spotkaniach , turystycznymi wypadami tez nie gardzę .Stały forumowicz gsxr-forum.pl na które zapraszam nie tylko posiadaczy gsxr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam panów i panie . Jestem z Wielunia mam 19 lat , chodzę do ostatniej klasy technikum samochodowego , w weekendy dorabiam , kupiłem nie dawno swoją pierwszą furę a4b5 avant , w zamyśle była 80 cabrio ale niestety potrzebuję dużego auta .Wcześniej ganiałem rodziców a6c5 w Audi zakochałem się parę lat temu gdy rodzice mieli 80b4 Moją największą passją jest moto . Mam nadzieje że poznam tu wiele ciekawych ludzi i dowiem się wiele pożytecznych rzeczy . Niebawem przedstawię wam swoją Audice a o to ja